Trwa ładowanie...

Melania Trump potrafi być stanowcza. Jak trzeba, to każe Prezydentowi odłożyć telefon

Melania Trump jest jedną z najbardziej zagadkowych i tajemniczych pierwszych dam naszych czasów. Będąc w związku z niezwykle kontrowersyjnym człowiekiem, sama ucieka od jakichkolwiek skandali. Ale nawet ona przyznaje, że potrafi czasem stanowczo odezwać się do prezydenta.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Melania przebywa obecnie w Afryce
Melania przebywa obecnie w AfryceŹródło: Forum
d2p77r5

Melania Trump wykorzystała chwilową przerwę w Kairze, do przedyskutowania swojej sześciodniowej podróży do Afryki. Zgodziła się odpowiedzieć na kilka pytań, zadanych przez zgromadzonych tam dziennikarzy. Między innymi na to, czy któryś z jej gospodarzy przywołał poniżające komentarze, które jej mąż rzekomo wypowiadał na temat krajów afrykańskich.

- Nikt o tym ze mną nie dyskutował - powiedziała w zeszłym tygodniu o swoich gospodarzach w Ghanie, Kenii, Malawi i Egipcie. O prezydencie dodała - Nigdy nie słyszałem, żeby wypowiadał te komentarze.

Zapytana o kontrowersyjne wypowiedzi prezydenta na Twitterze, odpowiedziała: - Nie zawsze zgadzam się z jego tweetami, ale ja mu to mówię. Daję mu moją szczerą opinię i szczerą radę. Czasami słucha, czasami nie. Mam własny głos i własną opinię, i bardzo ważne jest dla mnie, aby wyrazić, co czuję.

d2p77r5

Zapytana, czy kiedykolwiek mówi prezydentowi, żeby odłożył telefon, pani Trump szybko odpowiedziała: Tak!

Cóż, nie wiadomo, czy prezydent słucha się swojej żony, ale cieszymy się, że Melania tak chętnie wypowiada swoje zdanie.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2p77r5

Podziel się opinią

Share
d2p77r5
d2p77r5