ModaMiksuj kolory, dobieraj rozmiary...

Miksuj kolory, dobieraj rozmiary...

Miksuj kolory, dobieraj rozmiary...
Źródło zdjęć: © Marcin Urban

02.11.2009 15:30, aktual.: 21.06.2010 13:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magdalena Waś, młoda krakowska projektanta, proponuje paniom pierwszą w Polsce kolekcję sukienek, których kolory i rozmiar będzie można dowolnie zmieniać korzystając ze strony internetowej.

Sukienka to najbardziej kobieca część garderoby. Najlepiej aby była, zgodnie z polskim powiedzeniem, „skrojona na miarę” – czyli doskonale dopasowana, w twarzowym kolorze, podkreślająca piękno sylwetki. Często jednak trudno jest znaleźć coś właśnie „na miarę”.

Dlatego też Magdalena Waś, młoda krakowska projektanta, proponuje paniom pierwszą w Polsce kolekcję sukienek, których kolory i rozmiar będzie można dowolnie zmieniać korzystając ze strony internetowej.

Ile razy z westchnieniem wychodziłaś ze sklepu bo sukienka, która ci się podobała była w kolorze, który nijak nie pasował ani do twojego stylu, ani do karnacji skóry? Ileż razy odwieszałaś suknię, bo w ofercie została jedynie XL-ka podczas gdy ty spokojnie mieścisz się w S-kę? Ile razy rezygnowałaś z zakupu sukienki, ponieważ w biodrach była doskonale dopasowana, a w biuście źle leżała? Teraz już nie będziesz ograniczona ani kolorem, ani rozmiarem. W Polsce powstała pierwsza interaktywna pracownia projektowa, w której każda kobieta może dostosować sukienkę do swoich oczekiwań.

Z pewnością każda kobieta chciałaby w swojej garderobie mieć niepowtarzalne kreacje, zaprojektowane specjalnie dla siebie. Teraz to nic trudnego – sama pobaw się w projektowanie odzieży i stań się projektantką! Imunzi to pracownia on-line, która daje możliwość współprojektowania sukienek – autorskie projekty Imunzi możesz dowolnie zmienić kolorystycznie i rozmiarowo. W ten sposób stworzysz kreację, która będzie zgodna z twoimi modowymi upodobaniami, a jednocześnie będzie jedyną w Polsce.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także