Blisko ludziMój mąż nie mieszka ze mną i naszym dzieckiem

Mój mąż nie mieszka ze mną i naszym dzieckiem

Mój mąż nie mieszka ze mną i naszym dzieckiem

07.09.2007 10:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jesteśmy małżeństwem, ale ze względu na pracę nie mieszkamy razem. Syn ma 20 miesięcy. Mąż zaproponował ze weźmie go na tydzień do
siebie. Bardzo boje się tego rozstania. Nigdy nie zostawał beze mnie dłużej niż 9 godzin. Jak mały to zniesie, kiedy nie będzie mnie przez tydzień ? No i jak ja to zniosę ?

Jesteśmy małżeństwem, ale ze względu na pracę nie mieszkamy razem. Syn ma 20 miesięcy. Mąż zaproponował ze weźmie go na tydzień do siebie. Bardzo boje się tego rozstania. Nigdy nie zostawał beze mnie dłużej niż 9 godzin. Jak mały to zniesie, kiedy nie będzie mnie przez tydzień ? No i jak ja to zniosę ?

To dość ryzykowne plany. A czy nie ma możliwości spędzenia choć krótkiego czasu razem? Pani synek może źle znieść rozłąkę, źle adaptację do nowej sytuacji i równie źle powrót do pani. Narażacie go państwo na zbyt wiele. Rozumiem, ze ważna jest praca, ważne plany, wasze decyzje, ale ważny też jest on i jego psychiczny komfort. O Pani już nie piszę, bo Pani miałaby o wiele prostszą sytuację. Jest pani dorosła i wiele rzeczy racjonalnie może sobie wyjaśnić. Pani synek, wyłącznie emocjonalnie. Proszę raz jeszcze dobrze przemyśleć, czy rzeczywiście nie da się zrealizować tego planu inaczej? Synek powinien mieć kontakt z ojcem, powinien go znać i mieć okazję z nim bywać, ale ten sposób realizacji planu spotkań, wydaje się dość trudny.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)