Trwa ładowanie...
Ludzie

Nudno w łóżku

Czy w łóżku może być nudno? Chociaż wielu kochankom wydaje się to zupełnie niemożliwe, są pary, które po wieloletnich związkach zaczynają się ze sobą nudzić.
Share
Nudno w łóżku
d15hu7v

Czy w łóżku może być nudno? Chociaż wielu kochankom wydaje się to zupełnie niemożliwe, są pary, które po wieloletnich związkach zaczynają się ze sobą nudzić. Seks przestaje sprawiać im przyjemność, zbliżenia nie dają satysfakcji. A przecież udane życie seksualne to jeden z najważniejszych czynników, które wpływają na szczęśliwe pożycie. Dlatego znudzenie się sobą w łóżku nierzadko kończy się zdradami, a często również rozpadem związku. Jak uniknąć łóżkowej nudy?

KIEPSKI SEKS - SPORY PROBLEM

JESTEM OZIĘBŁA?

d15hu7v

Gdy coś zaczyna się psuć...

Jeśli coś zaczyna się psuć w łóżku, przyczyna może leżeć o wiele głębiej. Kiedy partner staje się z dnia na dzień coraz mniej pociągający, widok jego nagiego ciała przestaje być podniecający, a na myśl o zbliżeniu dostajemy dreszczy, to znaczy, że w związku dzieje się coś złego.

Jeśli to tylko chwilowe znudzenie, które można naprawić tygodniową przerwą od siebie lub wyprawą do sex-shopu, w porządku. Jednak może być również tak, że nie tylko seks, ale w ogóle związek z partnerem stał się monotonny i nie przynosi satysfakcji. Warto ratować małżeństwo, które przeżywa taki kryzys. Nie zaszkodzi także wizyta u psychologa bądź seksuologa, który może pomóc odnaleźć przyczyny problemu.

Jednak nie oszukujmy się, nie każdy związek można uratować. Czasami lepiej odejść i próbować ułożyć sobie życie z kimś innym. Jednak przed decyzją o radykalnym rozstaniu zawsze warto spróbować powalczyć.

d15hu7v

Zdarza się jednak tak, że chociaż związek wciąż przynosi satysfakcję i z partnerem wszystko układa się jak najlepiej, to w łóżku coś zaczyna nie grać. Na początku może chodzić tylko o seks, potem jednak nieudane życie erotyczne może przełożyć się również na złe układy w życiu codziennym. Dlatego, jak tylko w sferze erotycznej coś przestaje się układać, warto zastanowić się, jak to naprawić, a nie czekać, aż samo minie.
Jak przełamać łóżkową rutynę?

Podstawą rozwiązania każdego problemu, także tego łóżkowego, jest rozmowa. Często zdarza się, że chociaż obydwoje partnerzy przestają odczuwać satysfakcję, to boją się o tym rozmawiać, żeby nie urazić ukochanej czy ukochanego. Dlatego, jak tylko coś przestaje nam się podobać, trzeba delikatnie powiedzieć o tym kochankowi. Być może problem da się łatwo rozwiązać, wystarczy zmiana pozycji czy drobne urozmaicenia łóżkowe, jak na przykład kajdanki? Podejmując taką rozmowę, warto pamiętać, że mężczyźni są bardzo wrażliwi na punkcie seksu i każdą uwagę mogą przyjmować niezwykle emocjonalnie. Dlatego tu potrzebna jest rozwaga i delikatność.

Czasami wystarczy, że do codziennej monotonii wprowadzimy trochę zmian. Nigdy nie byłaś z partnerem w sex-shopie? Może czas to naprawić? Gadżety w tych sklepach mogą wprawdzie wprowadzić w ogromne zdumienie, a nierzadko i zażenowanie niejedną skromną parę, to jednak warto spróbować kilku mniej ekscentrycznych zabawek, które ożywią życie płciowe. Kajdanki, wibratory, czemu nie? Pikanterii doda na pewno także erotyczna bielizna. Wszystko dla ludzi, pod warunkiem że obydwoje partnerzy są zadowoleni. Warto zaopatrzyć się także w Kamasutrę czy inny „podręcznik seksualny”, który podpowie kilka nowych pozycji i sposobów zadowalania siebie nawzajem.

Zainwestuj w olejek i zrób swojemu ukochanemu erotyczny masaż, niech on odwdzięczy się tobie tym samym. A może masz ochotę na striptiz, tylko nigdy nie byłaś na tyle pewna siebie, żeby to zrobić? Twój partner na pewno marzy, żeby zobaczyć cię w erotycznym tańcu!

d15hu7v

Jeśli macie dzieci i nie pamiętacie już, co znaczy prawdziwy, wyzwolony seks, postarajcie się zatrudnić babcie do opieki nad wnukami (na pewno się ucieszą), a wy możecie wtedy zaszaleć i przypomnieć sobie czasy, kiedy byliście jeszcze narzeczeństwem. Może uda się wam wyjechać na kilka dni w jakieś romantyczne miejsce, gdzie spędzicie cudowne chwile tylko we dwoje?

Warto także zerwać z rutyną i zamiast kochać się zawsze w tym samym miejscu, spróbować dzikiego seksu w samochodzie czy nawet lesie! A może po prostu, zamiast wygodnego łóżka, wypróbować blat kuchenny? Stosunek nie zawsze musi trwać długo i namiętnie. Dla przerwania rutyny dobrze jest poczuć smak dzikiego, namiętnego i szybkiego seksu tuż przed wyjściem do pracy czy kina. To działa! Potrzeba tylko odrobiny wyobraźni i odwagi!

KIEPSKI SEKS - SPORY PROBLEM

JESTEM OZIĘBŁA?

d15hu7v

Podziel się opinią

Share
d15hu7v
d15hu7v