ModaO modzie profesjonalnie - kurs dla pasjonatów mody

O modzie profesjonalnie - kurs dla pasjonatów mody

O modzie profesjonalnie - kurs dla pasjonatów mody
Źródło zdjęć: © materiały prasowe

07.02.2013 12:29, aktual.: 07.02.2013 13:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Viamoda Industrial Szkoła Wyższa w Warszawie zaprasza na profesjonalny kurs o modzie. Będzie to świetna okazja do spojrzenia na świat mody z innej perspektywy.
Kurs dedykujemy tym, którzy traktują modę jako istotny element własnego stylu życia, ale również tym, którzy planują karierę zawodową w różnych obszarach branży odzieżowej.

Viamoda Industrial Szkoła Wyższa w Warszawie zaprasza na profesjonalny kurs o modzie. Będzie to świetna okazja do spojrzenia na świat mody z innej perspektywy. Kurs dedykowany jest tym, którzy traktują modę jako istotny element własnego stylu życia, ale również tym, którzy planują karierę zawodową w różnych obszarach branży odzieżowej.

Kurs ma charakter skondensowanego przewodnika po świecie mody. Składa się z trzech modułów, dotyczących prognozowania i obserwacji trendów oraz kreowania indywidualnego stylu. Istnieje możliwość kupienia wszystkich trzech modułów, albo tylko wybranych.

Moduł I. Czym jest moda?

Poznawszy podstawowe składniki tendencji mody − linie, kroje, kolory, style, inspiracje, tkaniny, detale oraz aktualny słownik trendów, słuchacze z łatwością odpowiedzą sobie na pytanie, po co nam ta moda? Bez trudu też odróżnią ponadczasowe wartości mody od zmiennych cech kolejnego sezonu.

Moduł II. Prognozowanie i obserwacja trendów

Kurs odpowiada na pytanie, dokąd zmierza moda, określając główne wektory jej rozwoju w najbliższych dekadach, a także, ile mody jest w modzie? Słuchacze poznają relacje i zależności między stylem życia adresatów mody a aktualnymi trendami, dowiadując się gdzie, kiedy, w czym?

Moduł II. Indywidualny styl a moda

Porównując ponadczasowe zasady łączenia kolorów z sezonowymi kartami kolorystycznymi, uczestnicy kursu uzyskają odpowiedź na pytanie, co i jak możemy opowiedzieć kolorem? Poznają symbolikę i psychologię koloru. Dowiedzą się także, co, dla kogo, czyli jak dobierać strój do typu sylwetki, znając podpowiedzi mody na typowe „samooceny” w rodzaju • mam fatalne nogi • muszę zgubić siedem kilogramów • mam sylwetkę wieloryba • przypominam gruszkę • nie mam talii • jestem mała i gruba • jestem wielka i chuda • prawie mnie nie ma • jestem za stara na modę, itd. To wiedza niezbędna tym, którzy chcą po prostu być dobrze ubrani, ale także tym, którzy mają zamiar ubierać innych.

Uczestnicy kursu dowiedzą się również, jakie są składniki przepisu na elegancję, a jakie decydują o stylu? Poznają relacje między elegancją, stylem a modą.

Zajęcia poprowadzi wybitny ekspert w dziedzinie mody - Hanna Gajos - znana dziennikarka, wydawca i krytyk modowy, wielokrotnie nagradzana przez branżę za swoje wybitne osiągnięcia.

W celu zapisania się na kurs, prosimy o kontakt z pracownikiem Uczelni, panem Łukaszem Grzybowskim. Telefon: + 48 (22) 500 69 69; mail: kursy@vmi.edu.pl.

Ilość miejsc ograniczona.

Termin warsztatów: 16,17,18 III 2013.

http://www.vmi.edu.pl/oferta/kursy-dla-profesjonalistow

dołącz do wydarzenia na facebooku https://www.facebook.com/events/401553806601302/

Patronat nad warsztatami objął serwis Kobieta.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także