UrodaOchrona i pielęgnacja zmęczonych nóg

Ochrona i pielęgnacja zmęczonych nóg

Ochrona i pielęgnacja zmęczonych nóg
Źródło zdjęć: © TOŁPA
01.08.2007 15:53, aktualizacja: 30.05.2010 15:58

Zdrowe nogi to podstawa dobrego samopoczucia. Długotrwałe przebywanie w pozycji stojącej lub siedzącej może powodować zaburzenia, których wynikiem będą zmęczone i ociężałe nogi.

Zdrowe nogi to podstawa dobrego samopoczucia. Długotrwałe przebywanie w pozycji stojącej lub siedzącej może powodować zaburzenia, których wynikiem będą zmęczone i ociężałe nogi.

Negatywny wpływ na ich wygląd mają również zaburzenia przemiany materii, które powodują gromadzenie się wody i ucisk naczyń. Skóra jest wówczas gorzej zaopatrzona w składniki odżywcze, co upośledza mikro krążenie. Problemy naczyniowe zaliczane są do społecznych dolegliwości. Styka się z nimi prawie połowa dorosłej populacji i dotyczą zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Tołpa VENODERM DRENO BALSAM to nawilżający preparat do zmęczonych nóg z efektem drenażu limfatycznego.

Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji zmęczonych i opuchniętych nóg. Łączy w sobie właściwości preparatu specjalistycznego i pielęgnacyjnego (profilaktyka żylaków, zastępuje balsam do ciała). Polecany jest dla osób z problemami naczyniowymi, mających stojącą lub siedzącą pracę, w podróży i podczas upałów. Doskonale łagodzi i odpręża zmęczone nogi osób z nadwagą. Odpowiednio dobrana, innowacyjna receptura preparatu pozwala na skutecznie wykorzystanie działania zawartych substancji czynnych pochodzenia naturalnego.

preparat wcierać 2-3 razy dziennie w nogi, zaczynając od stóp w górę. Najintensywniejsze uczucie chłodzenia wyczuwalne jest po około 15 min. od aplikacji. Preparat może być również stosowany na wybrane partie (ramiona, przedramiona) lub całe ciało pełniąc funkcję balsamu do ciała.
Cena: od 21,99 zł

Źródło artykułu:WP Kobieta