Blisko ludziOlga Frycz pomaga umierającej Julce. Jej słowa chwytają za serce

Olga Frycz pomaga umierającej Julce. Jej słowa chwytają za serce

Olga Frycz pomaga umierającej Julce. Jej słowa chwytają za serce
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
19.12.2019 16:55, aktualizacja: 19.12.2019 18:02

Olga Frycz dołączyła do zbiórki, aby wspomóc leczenie 5-miesięcznej Julki. Dziewczynka jest ciężko chora i każdego dnia walczy o życie na oddziale intensywnej opieki medycznej. "Codzienne przed snem wpłacam kasę. Inaczej nie potrafię zasnąć" – przyznała aktorka.

Jakiś czas temu Joanna Koroniewska apelowała o pomoc dla umierającej Julki, która cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. "To śmiertelna choroba, która odbiera jej życie kawałek po kawałku. Zabija powoli – mięsień po mięśniu. Bez leczenia w końcu zabierze oddech, zatrzyma serduszko… Stoimy przed jedyną szansą na życie. Ta szansa to kolosalnie droga terapia genowa lekiem Zolgensma w Stanach Zjednoczonych, która musi odbyć się do drugiego roku życia Julci" – apelują rodzice dziewczynki.

Olga Frycz pomaga chorej Julce

Teraz do akcji dołączyła Olga Frycz, która sama jest matką, więc tym bardziej chce pomóc chorej Julce. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie dziewczynki z podpisem: "Codzienne przed snem wpłacam kasę. Inaczej nie potrafię zasnąć". Do tego dołączyła screen wpłaconej kwoty. Podpisuje się w imieniu swoim i córki: "Olga i Helena". "Jak co wieczór przed snem myślimy o was ciepło. Julcia, bądź dzielna. Walczymy o ciebie. A wam drodzy rodzice przypominam, że nie jesteście sami. Walczymy z wami" – napisała aktorka na stronie zbiórki.

Przypominamy, że zbiórka jest zweryfikowana przez Fundację Siepomaga. Do zebrania potrzebnej kwoty brakuje ponad 7 milionów złotych. Aby wspomóc leczenie Julki, możesz kliknąć TUTAJ. Zbiórka na cel trwa do 6 lutego 2020 roku. "W imieniu rodziców Juleczki chciałam z całego serca podziękować wam za ogromne zaangażowanie. Jesteście cudowni. Dziękujemy i walczymy dalej. Brakuje jeszcze sporo kasy, a czasu coraz mniej" – dodała aktorka.

Obraz
© Instagram.com
Obraz
© Instagram.com

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta