Blisko ludziPartner nie chce uprawiać z nią seksu. Kiedyś robili to kilka razy dziennie

Partner nie chce uprawiać z nią seksu. Kiedyś robili to kilka razy dziennie

Partner nie chce uprawiać z nią seksu. Kiedyś robili to kilka razy dziennie
Źródło zdjęć: © 123RF
07.04.2019 16:09, aktualizacja: 07.04.2019 17:36

"Praktycznie w ogóle nie uprawiamy seksu. Partner trochę przytył. Popołudniami i w weekendy gra w gry lub ogląda seriale. Kiedyś kochaliśmy się 2-3 razy dziennie" – żali się kobieta.

Na naszym forum Kafeteria WP popularność zyskuje watek, w którym jedna z internautek opisuje swoje problemy z partnerem. Kobieta jest od 3 lat w związku. Początkowo seks był bardzo udany, para kochała się 2-3 razy dziennie. Zarówno internautka, jak i jej partner lubili eksperymenty – przebieranie się w sypialni czy odgrywanie ról. Od jakiegoś czasu ich seks się jednak zmienił.

"Praktycznie w ogóle nie uprawiamy seksu. Mieliśmy problemy i dużo stresu, ale teraz jest już w porządku. Partner trochę przytył. Popołudniami i w weekendy gra w gry lub ogląda seriale. Nie wiem, czy ma jeszcze libido. Cierpię, bo ja mam spore i muszę się masturbować. Kocham go, jednak bardzo trudno mi z tym" – pisze formowiczka.

Dodaje, że jest atrakcyjna i zadbana, sporo ćwiczy. Kiedyś byli bardzo dobraną parą i nie rozumie, dlaczego partner tak bardzo się zmienił.

Okazuje się, że podobny problem ma wiele par. Jedna z forumowczek pokusiła się nawet o stwierdzenie, że tak wygląda normalne życie po kilku latach związku.

"Proza życia dopadła i tak bywa. Żyje się szybko, stresująco, dochodzą obciążenia życiowe. Mój mąż nie chce już nawet uprawiać seksu oralnego, ponieważ twierdzi, że to nie przystoi żonie" – żali się. "Rutyna i nuda w związku. Mężczyznę nie podnieca bliskość – jest wzrokowcem. Twój partner od dłuższego czasu ma ten sam widok, więc nie podnieca go to już, jak kiedyś" – dodała inna z pań.

Jedna z internautek borykających się z podobnym problemem zauważyła również, że niemożliwe jest utrzymywanie relacji na poziomie takim, jak na początku związku. Miłość staje się później miłością dojrzałą, cała euforia odchodzi na boczny tor. Stajecie się przyjaciółmi, partnerami, rodzicami" – pisała.

Forumowiczki zapytały również o charakter relacji autorki wątku. Podkreślały, że jeżeli jej związek od początku zbudowany był wyłącznie na seksie, to nic dziwnego, że się po jakimś czasie wypalił.

Internautki nie miały jednak wątpliwości co do tego, że kobieta powinna porozmawiać z partnerem. Możliwe jest bowiem to, że partner wcale nie zdaje sobie sprawy. W wątku zabrał głos również mężczyzna, który miał podobne problemy. Uważa, że przede wszystkim nie należy na partnerze niczego wymuszać.

"Wiele lat temu byłem w związku, w którym straciłem ochotę na seks ze swoją partnerką. Cały czas się o to awanturowała i nawet kupiła jakieś tabletki. Było mi źle z tym, że nie czuje do niej pociągu, ale przez jej zachowania coraz mniej czułem się facetem. Zarzuty nie są dobrym sposobem" – radzi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Projektuje dla dojrzałych kobiet. Wśród nich jest wiele celebrytek

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (122)