Trwa ładowanie...

Poruszający wpis Koroniewskiej. Aktorka pisze o swojej rodzinie

Joanna Koroniewska to jedna z polskich aktorek, które chętnie dzielą się w sieci swoim życiem prywatnym. Gwiazda często zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia i wpisy dotyczące jej męża czy dzieci. Tym razem Koroniewska podzieliła się przemyśleniami na swoim profilu na Facebooku.

Share
Joanna Koroniewska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek
Joanna Koroniewska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorekŹródło: ONS
d33f553

Joanna Koroniewska od lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z aktorem Maciejem Dowborem. Para wychowuje razem dzieci i to właśnie one są tematem najnowszego wpisu Joanny Koroniewskiej. Na najnowszym zdjęciu, jakie zamieściła na Facebooku aktorka, widać jej dwie córki idące brzegiem morza. Podpis pod zdjęciem wzrusza do łez.

Przemyślenia Joanny Koroniewskiej

- Siostrzyczki - zawsze marzyłam o kompletnej rodzinie. To, że moje córki mają siebie to najwyższa wartość. Nawet trochę im zazdroszczę, bo przez całe życie czułam pustkę nie mając rodzeństwa. Mam nadzieję, że jak dorosną nadal będą tak zgodnie kroczyć ramię w ramię. Jedno tylko trochę mnie przeraża... czy dzieci zawsze tak szybko dorastają?! Też macie wrażenie, że kiedy stajemy się rodzicami czas zaczyna dramatycznie przyspieszać?! Dla nas, ostatnich 12 lat zleciało szybciej niż poprzednie 30 - brzmi wpis Koroniewskiej.

Refleksyjny nastrój aktorki szybko udzielił się jej fanom, którzy postanowili napisać w komentarzach, jak im mija czas spędzony na wychowywaniu dzieci i jaką wartością jest rodzina. "Oj rozumiem w pełni. Też jestem jedynaczką, a teraz mam dwóch wspaniałych synów i razem patrzymy na domówki" - napisała jedna z internautek. "Zdecydowanie za szybko czas ucieka... Rodzina najważniejsza wartość" - brzmi inny komentarz.

d33f553

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Kościoły otwarte na Wielkanoc. Prof. Matyja ostro zbeształ biskupów

d33f553

Podziel się opinią

Share
d33f553
d33f553