Trwa ładowanie...
d4mjyj7
Megafon.pl
Gwiazdy

Przerażająca popularność Efrona

Sława Zaca Efrona "przeraziła" jego koleżankę z planu, Claire Danes.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przerażająca popularność Efrona
(AP)
d4mjyj7

Sława Zaca Efrona "przeraziła" Claire Danes.

Aktorka, która współpracowała z Efronem na planie filmu "Ja i Orson Welles", miała okazję doświadczyć zbiorowego szaleństwa na punkcie młodego gwiazdora.

- On jest naprawdę bardzo sławny - oświadczyła Danes. - To istne szaleństwo. Nigdy nie widziałam czegoś takiego. Tabuny nastoletnich dziewcząt przez wiele dni obozowały pod naszym hotelem i krzyczały: "Chcemy Zaca". To trochę przerażające.

d4mjyj7

22-letni aktor zyskał sławę dzięki serii "High School Musical". Wraz z gwiazdą "Zmierzchu", Robertem Pattinsonem, jest obecnie największym idolem nastolatek na świecie. Jak znosi swoją popularność?

Efron wyznał niedawno, że mówienie o swoim statusie gwiazdy sprawia mu problem, ponieważ niewiele osób rozumie z czym, na co dzień, musi zmagać się młody aktor.

- Chodzi o to, że jeśli komentuję jakoś swoją sławę, mówię o tym, jak negatywnie bywa odbierana, to nie jest to zrozumiałe dla każdego.

Młody przystojniak powiedział także, że nie chce zawieść swoich fanów i prywatnie zawsze stara się wyglądać nienagannie. Dlaczego?
- Jako osoba znana, musisz zrezygnować z pewnych rzeczy. Jeśli zaczniesz chodzić w spodniach od dresu, nieogolony i nieumyty albo niewyspany, to istnieje spore prawdopodobieństwo, że pojawią się plotki, że używasz narkotyków albo właśnie się staczasz. Dlatego zawsze staram się wyglądać jak najlepiej i czysto, kiedy gdzieś wychodzę. Myślę, że staranny strój i odrobina wysiłku z mojej strony to coś, co jestem winien swoim fanom.

d4mjyj7

Podziel się opinią

Share

d4mjyj7

d4mjyj7