Blisko ludziSandra zrozumiała, że była za młoda na ślub. Niedługo po nim wdała się romans ze starszym mężczyzną

Sandra zrozumiała, że była za młoda na ślub. Niedługo po nim wdała się romans ze starszym mężczyzną

Sandra zrozumiała, że była za młoda na ślub. Niedługo po nim wdała się romans ze starszym mężczyzną
Źródło zdjęć: © iStock.com
23.03.2020 13:30, aktualizacja: 24.03.2020 20:46

Sandra 3 lata temu wzięła spontaniczny ślub. Teraz zrozumiała, że była to pochopna decyzja. Nie jest wierna mężowi, który zamiast imprezować, woli siedzieć w domu.

Sandra po dwóch miesiącach związku wzięła spontaniczny, cywilny ślub. Chociaż niedługo po ceremonii poczuła, że popełniła błąd, tkwi w tej relacji już od trzech lat. Para nie ma dzieci, a kobieta zaczyna się oglądać za innymi mężczyznami.

Nie jest wierna swojemu mężowi

Mąż Sandry był jej jedynym partnerem seksualnym i chociaż wyszła za niego za mąż, nigdy nie czuła dużego pociągu do męża. Swoją sytuację opisała na forum internetowym WP Kafeteria.

"Od jakiegoś czasu zaczęło się psuć między nami, głównie z mojego powodu, ponieważ zaczęłam czuć, że nie wyszalałam się (wiem, jak to brzmi), głównie mówię o imprezach itp. Mój mąż raczej nie jest typem imprezowicza i najchętniej całymi dniami siedziałby przed telewizorem. W listopadzie zaczął odzywać się do mnie dawny, 8 lat starszy znajomy. Zapytał, co u mnie i czy miałabym ochotę się spotkać itp. Z niewinnego pisania zaczął się flirt, w który się zagłębiłam" – opowiada Sandra.

"W końcu poszłam do niego w nocy i przespaliśmy się. Na początku nie miałam wyrzutów sumienia, teraz przyszły niestety, ale ja nie chcę powiedzieć o tym mężowi, bo wiem, jak go to zaboli. Chciałabym się z nim rozstać, ale nie wiem, jak to zrobić, bo jest bardzo wrażliwy i wybuchowy, szczególnie pod wpływem alkoholu. Z kochankiem nie mam już kontaktu, bo zignorował mnie po seksie, ale prawdę mówiąc, nie obchodzi mnie to. Utwierdziłam się w tym, że nie powinnam być z moim mężem. Proszę o poradę. Co zrobić, jak z nim porozmawiać? Boję się, że nie da rady po rozstaniu" – dodała zrozpaczona.

Internauci stwierdzili jasno, że Sandra powinna szybko zakończyć ten związek, gdyż żadna ze stron nie będzie szczęśliwa w tej relacji.

"Prosta sprawa, wyprowadzka i kontakt pocztowy, czyli papiery do rozwodu. Nie ma dzieci ani majątku do podziału to bez komplikacji szybki rozwód. Nie marnuj życia", "Nie pasujecie do siebie, przestańcie nawzajem marnować swój czas" – radzili inni użytkownicy forum.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl