Trwa ładowanie...
Megafon.pl
shia labeouf
10-02-2014 16:49

Shia LaBeouf z torbą na głowie

Shia LaBeouf nadal wzbudza kontrowersje. Najpierw dziwnie zachował się podczas konferencji prasowej promującej film "Nimfomanka", a potem przyszedł na premierę z papierową torbą na głowie.

Shia LaBeouf z torbą na głowieŹródło: AFP
d31r7c2
d31r7c2

Shia LaBeouf nadal wzbudza kontrowersje. Najpierw dziwnie zachował się podczas konferencji prasowej promującej film "Nimfomanka", a potem przyszedł na premierę z papierową torbą na głowie. Ostatni weekend aktor spędził na festiwalu filmowym w Berlinie, gdzie towarzyszył twórcom oraz pozostałym gwiazdom "Nimfomanki". Podczas konferencji prasowej zapytany o udział w odważnych scenach seksu LaBeouf udzielił dziwnej odpowiedzi...

"Mewy lecą za statkiem rybackim, bo myślą, że sardynki będą wyrzucane do morza", po czym wstał i wyszedł. Na twarzach kolegów z planu odmalowało się zakłopotanie, jednak szybko obrócili sytuację w żart.
- To oczywiste, że scenariusz jest napakowany sardynkami, to dosłownie jedna sardynka za drugą - skomentował pospiesznie Christian Slater.

Odpowiedź LaBeoufa była cytatem z Erica Cantony, który w 1995 roku zrobił dokładnie to samo - wyszedł z konferencji po wypowiedzeniu słów o mewach i sardynkach. To jednak nie koniec kontrowersji - niedługo później LaBeouf pojawił się na berlińskiej premierze "Nimfomanki" z papierową torbą na głowie, na której napisał "I am not famous anymore" ("Nie jestem już sławny"), zdanie, które od 13 stycznia regularnie zamieszcza na swoim Twitterze.

(fot. AFP)
Źródło: (fot. AFP)

Przypomnijmy, że w ostatnich tygodniach LaBeouf został oskarżony o plagiat, za co kilka razy przeprosił, a także wszczął bójkę w londyńskim pubie, bo kilku mężczyzn próbowało zrobić mu zdjęcie.

Aktora możemy podziwiać od 31 stycznia w drugiej części wspomnianej "Nimfomanki" Larsa von Triera.

(Megafon.pl/ma)

d31r7c2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31r7c2