ModaSukienka w roli głównej

Sukienka w roli głównej

Sukienka w roli głównej
25.04.2006 15:23, aktualizacja: 29.05.2010 12:32

Ta wiosna pachnie kobiecością. A czy może być coś bardziej kobiecego niż sukienki i spódnice? To w nich wyglądamy najbardziej subtelnie i tak podobamy się płci brzydkiej...

Ta wiosna pachnie kobiecością. A czy może być coś bardziej kobiecego niż sukienki i spódnice? To w nich wyglądamy najbardziej subtelnie i to w nich tak podobamy się płci brzydkiej...

Sukienka jest dobra na każdą porę roku i na każdą okazję. Dodaje uroku i zmysłowości każdej z nas. Podkreśla atuty kobiecości lub... ukrywa to, co powinno zostać niewidoczne.

O modzie na ten sezon można powiedzieć wszystko, ale nie to, że jest minimalistyczna. Wszystkiego jest dużo: barw, krojów, wzorów, ozdób... Sukienki są zwiewne, falbaniaste, rozmaicie drapowane i upinane, o finezyjnych kształtach. Proste kroje ozdabiane są z kolei marszczeniami i sznureczkami.

Bogactwo i różnorodność sukienek i spódnic zachęca do eksperymentowania i tworzenia własnych kompozycji w połączeniu z żakietami, topami czy tunikami.

W palecie kolorystycznej dominuje ponadczasowa biel, a obok niej turkus, koral, róż, gorąca czerwień, kolory ziemi i nieśmiertelna czerń. Modnie jest kontrastowo łączyć ze sobą barwy. Panuje pełna dowolność.

W wykończeniach strojów pojawiają się elementy biżuteryjne, pasmanteryjne taśmy kontrastowane np. z jedwabiem i niezwykle eleganckie koronki. Nie zabrakło też kwiatowych wzorów w najbardziej malowniczych formach, które delikatnie zarysowują się na tkaninach. Całość uzupełniać będą obowiązkowo biżuteryjne dodatki: paciorki, koraliki, ozdobne paski.

Wśród wiosennych propozycji dominuje styl delikatny, romantyczny i niezwykle subtelny. Propozycje oddychają naturalnością i lekkością słonecznej pory roku. Wszystko to jest jednocześnie wygodne: swobodna elegancja i zmysłowa kobiecość to hasła na wiosnę!

Zaprezentowane stroje:
Jedwabna sukienka, Monnari 379 zł
Sukienka w czarne kwiaty, Top Secret 79,90 zł
Biała spódnica z czarnym wzorem, Top Secret 89,90 zł
Sukienka w zielone kwiaty, Top Secret 99,90 zł