ModaSzaleństwo kolorów na wakacje!

Szaleństwo kolorów na wakacje!

Szaleństwo kolorów na wakacje!

28.05.2008 15:30, aktual.: 28.05.2010 21:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Długo wyczekiwane lato z impetem zapukało w końcu do naszych drzwi. Z dna szafy wyciągamy dawno zapomniane szorty, krótkie bluzeczki i romantyczne sukienki na ramiączkach i, jak zazwyczaj to bywa, stwierdzamy, że czas na remanent w garderobie. Już 7 czerwca odbędzie się letnia edycja DESIGNER SAMPLE SALE.

Długo wyczekiwane lato z impetem zapukało w końcu do naszych drzwi. Z dna szafy wyciągamy dawno zapomniane szorty, krótkie bluzeczki i romantyczne sukienki na ramiączkach i, jak zazwyczaj to bywa, stwierdzamy, że czas na remanent w garderobie. Już 7 czerwca odbędzie się letnia edycja DESIGNER SAMPLE SALE. Znajdziesz tam wyjątkowe kolekcje w pojedynczych egzemplarzach i wyrafinowane fasony stworzone przez najlepszych projektantów mody.

Podczas imprezy można będzie kupić niepowtarzalne projekty - przezroczyste jedwabie, sukienki w kwiaty, kolorowe tuniki, biżuterię, buty, paski, torebki - wszystko po cenach nawet do 80% niższych!

Na tegoroczną edycję imprezy zaproszeni zostali projektanci i marki takie jak: Apriori, Atelier Olga Jarocka, Babich, Barcikowska Małgosia, Borkiewicz Paulina, Borowiecka Gutshe Renata, Chudek Urszula (Brera),Culture, DNA, Femini, Goshico, Guz Aga, Knopik - Skibińska Małgorzata, Kondrat Marysia ,Kopystyńska Iwona W.I.L.K, Kopyto Marta, Kowalczyk Magdalena, Królak Karina, Kursa Jagoda, Larte Woytasiewicz, Lilla Store (GALLIANO, PATRIZIA PEPE, PINKO, CNC, D&G, DONDUP, EXTE, GF FERRE, ICEBERG, JUST CAVALLI, LIU JO, PHILOSOPHY, VERSACE, DANDRO FERRONE, LALTRA MODA)
, Małek Dorota, Menbur, Michorowska Kasja, Mickiewicz Kasia, MM Trendy/ Sistemfive,Motiv Art.,Not to repeat,Paul Agnieszka, Paulina Plizga, Plewicka-Szymczak Anna, Polkowska Agnieszka, Polline Paulina Borkiewicz, Rowińska Marta / Beton, Ryfczyńska Agata, Struś Kasia, Suchodolski Jan, Tee Tee Linka, V Fraas, Velo, Viamonte, Wojtala Łucja, Zemelka & Pirowska, Zielińska Dorota, Żmijewska Justyna i wielu innych.

Jeśli kochasz modę i cenisz sobie komfort oraz pierwszeństwo zakupów, jeszcze dziś możesz nabyć naszą platynową kartę i jako pierwsza od 11.00 rozpocząć polowanie na najciekawsze kolekcje!

Impreza odbędzie się w sobotę, 7. czerwca, w warszawskim hotelu Gromada (przy lotnisku). Więcej informacji i rejestracja na stronie www.bilioneurobab.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także