Tak podgrzejesz atmosferę. Walentynkowy seks będzie wyjątkowy

Tak podgrzejesz atmosferę. Walentynkowy seks będzie wyjątkowy

Tak podgrzejesz atmosferę. Walentynkowy seks będzie wyjątkowy
Tak podgrzejesz atmosferę. Walentynkowy seks będzie wyjątkowy
Źródło zdjęć: © Getty Images | fizkes
14.02.2023 21:18

Chcesz, aby walentynkowy seks był inny i niezapomniany? Podpowiadamy, jak w prosty, ale wyjątkowy sposób podgrzać atmosferę i sprawić, by święto miłości zakończyło się wrażeniami, które zapamiętacie na bardzo długi czas.

Bukiety róż, romantyczne kolacje przy świecach czy wyjście do kina - każda para ma swój własny sposób na spędzanie walentynek, jednak nie ukrywajmy - te kończą się najczęściej bardzo intymnie, czyli w łóżku. Co możemy więc zrobić, aby walentynkowy seks był inny niż zwykle i taki, który zapamiętamy na długo? Oto nasze podpowiedzi!

Walentynkowy seks będzie wyjątkowy

Seks jest wyrazem miłości, dlatego pamiętajmy, że kluczowe jest zadbanie zarówno o potrzeby swoje, jak i partnera. W ten wieczór pozwólcie sobie jednak na romantyczne i intymne chwile, które potrwają znacznie dłużej. Przede wszystkim - nie śpieszcie się. Zacznijcie od romantycznej kąpieli w wannie bądź pod prysznicem w towarzystwie olejków eterycznych, świeczek zapachowych i klimatycznej muzyki. Dzięki temu poczujecie się odprężeni, ale także pobudzeni i rozgrzani, co pomoże w dalszej "grze".

Co rozumiemy poprzez słowo "gra"? Mowa oczywiście o grze wstępnej, którą, niestety, wiele osób traktuje po "macoszemu", a to ona odgrywa kluczową rolę w początkach dobrego seksu. Niech walentynkowa gra trwa więc znacznie dłużej niż zwykle. Powoli poznawajcie swoje ciało i sprawcie, że partner/partnerka poczuje, jak go pragniecie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

To czas na zrealizowanie fantazji seksualnych

Może są gadżety erotyczne bądź pozycje seksualne, których nigdy nie próbowaliście, bo oboje wstydziliście się zaproponować "coś innego"? To ten czas! Walentynkowy wieczór jest idealny na odkrywanie i realizowanie wszelkich fantazji seksualnych. Porzućcie wstyd i przestańcie kalkulować. Nie bójcie się i nie zastanawiajcie - po prostu działajcie.

Bądźcie spontaniczni, ale uważni. Obserwujcie swoje reakcje i pamiętajcie, aby zapewnić partnerowi/partnerce poczucie komfortu. Jeżeli macie wątpliwości, zapytajcie, czy takie ruchy/działania są dla niej/niego okej. Być może to właśnie te nowe rzeczy sprawią, że w waszym życiu erotycznym nastąpi przełom.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta