Trwa ładowanie...
d3dhuz4

Tragedia w Krzemieniewie. Leśniczy odkrył romans żony z proboszczem?

Na początku lipca zostały odnalezione zwłoki małżeństwa M. - Agnieszki i Jacka. Leśniczy zastrzelił swoją żonę, a później siebie. Tak wynika ze wstępnych ustaleń.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
09.07.2020. Miejsce zabójstwa w Krzemieniewie (Pomorskie),
09.07.2020. Miejsce zabójstwa w Krzemieniewie (Pomorskie), (PAP)
d3dhuz4

Od kilku tygodni Krzemieniewo w gminie Czarne w województwie pomorskim żyje tragedią małżeństwa M. 9 lipca dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o strzelaninie. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna zastrzelił swoją żonę, a następnie popełnił samobójstwo. W liście pożegnalnym stara się wyjaśnić, dlaczego to zrobił, jednak są to zbyt osobiste sprawy, by o nich mówić – powiedział dzień po tragedii "Dziennikowi Bałtyckiemu" Jarosław Kurowski, zastępca prokuratora rejonowego w Człuchowie.

d3dhuz4

Romans z księdzem?

Na łamach "Gazety Wyborczej" ukazał się reportaż Pawła Wojciechowskiego, który był na pogrzebach Agnieszki i Jacka M. Kobieta została pochowana w Sierpowie w urnie, a mężczyzna w Czarnym. Reporter starał się pozyskać nowe informacje w sprawie.

Od mieszkanki dowiaduje się, że ponoć cała wieś wiedziała, że Agnieszka M. ma romans z księdzem. Jarosław Kurowski potwierdził, że w śledztwie "rzeczywiście pojawia się ksiądz". Kolejną zagadką jest to, czy kobieta była w ciąży. – Jeżeli sprawca orientowałby się, że kobieta jest w ciąży i mimo to do niej strzelił, wówczas można uznać, że chciał pozbawić życia kobietę i nienarodzone dziecko, ale podstaw do tego nie mamy – powiedział prokurator Pawłowi Wojciechowskiemu.

Okazuje się, że do czasu wyjaśnienia wszystkich okoliczności duszpasterz został odsunięty od pełnienia obowiązku. Reporter starał się pozyskać informacje na temat miejsca pobytu księdza. Niestety. Bezskutecznie.

d3dhuz4

Śledztwo wciąż trwa.

Źródło: "Gazeta Wyborcza"

Ich były proboszcz molestował dzieci. Mieszkańcy Chwaliszewa są w szoku

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3dhuz4

Podziel się opinią

Share
d3dhuz4
d3dhuz4