ycipk-1gupcs
Informacja prasowa
Moda

VIAMODA INDUSTRIAL najbardziej lubianą szkołą wyższą w Polsce

VIAMODA INDUSTRIAL została najbardziej lubianą w Polsce szkołą wyższą, która ma swój profil na Facebooku. Rekordowe 18,5 tys. "lajków" pojawiło się już w styczniu. Każdego dnia przybywają dziesiątki kolejnych fanów, którzy zostawiają swojego "lajka" przy postach, w których VMI promuje modę i design.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
VIAMODA INDUSTRIAL najbardziej lubianą szkołą wyższą w Polsce
(materiały prasowe)
ycipk-1gupcs

VIAMODA INDUSTRIAL została najbardziej lubianą w Polsce szkołą wyższą, która ma swój profil na Facebooku. Ta niewielka, ale elitarna uczelnia mody i designu z Warszawy prześcignęła w liczbie fanów nawet takie edukacyjne giganty, jak Uniwersytet Jagielloński, czy Akademię Górniczo-Hutniczą. Rekordowe 18,5 tys. "lajków" pojawiło się już w styczniu. Każdego dnia przybywają dziesiątki kolejnych fanów, którzy zostawiają swojego "lajka" przy postach, w których VMI promuje modę i design.

Posty na fan page VIAMODA INDUSTRIAL umieszczane są regularnie, zwykle nawet dwa razy dziennie. Dotyczą bieżących wydarzeń ze świata mody, promują dobre wzornictwo i poruszają najważniejsze tematy związane z designem.

Za pomocą Facebooka uczelnia chce trafić z przekazem do użytkowników w wieku 19-25 lat i wciągnąć ich w dyskusję o współczesnej modzie, nowościach technologicznych w branży fashion i perspektywach, jakie dają młodym ludziom studia wzornicze i praca w branży modowej - wyjaśnia kanclerz VMI, Piotr Mochnaczewski.

ycipk-1gupcs

Fan page VMI jest też platformą służącą do kontaktu ze studentami i potencjalnymi kandydatami na studia. Uczelnia traktuje to narzędzie komunikacji, jako jedną z kluczowych form dotarcia do młodych ludzi. To dlatego odpowiedzi na pytania udzielane są szybko - najpóźniej w dwie godziny. Ten modowy "help desk" działa aż do godz. 21.

VIAMODA INDUSTRIAL to nowa na polskim rynku edukacyjnym szkoła mody i wzornictwa o międzynarodowym charakterze. Uczelnia powstała w odpowiedzi na potrzeby dynamicznie rozwijającego się w Polsce środowiska profesjonalistów w sektorze mody - jako jedyna na polskim rynku zajmuje się modą w każdym jej aspekcie.

VIAMODA INDUSTRIAL oferuje studentom warunki praktycznego przygotowania zawodowego w obszarze projektowania i kreowania mody, zarządzania modą oraz tworzenia i wdrażania nowoczesnych strategii technologicznych, komunikacyjnych i biznesowych dla branży modowej.

(fot. materiały prasowe)
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1gupcs