Weekendowy horoskop miłosny – 12-14 maja. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Weekendowy horoskop miłosny – 12‑14 maja. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Weekendowy horoskop miłosny 12-14 maja
Weekendowy horoskop miłosny 12-14 maja
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | © Milenko Đilas - Veternik; Serbia
13.05.2023 09:04

Horoskop miłosny 12-14 maja. Czy osoby samotne mogą w ten weekend liczyć na szczęśliwy traf? A jak będą układać się relacje w stałych związkach? Przekonaj się już teraz.

Baran – weekendowy horoskop miłosny, 12-14.05.2023

Barany otworzą się na romantyczne przygody, które już od dawna śniły im się po nocach. Sny to jednak za mało, teraz coś w końcu zdarzy się na jawie. Osoby urodzone w tym znaku będą pełne energii i gotowe, aby podjąć ryzyko. W miłości są pełne pasji i niecierpliwe. Nie lubią spokojnie czekać na okazje, wolą je prowokować. W ten weekend na pewno nie będą narzekać na brak zainteresowania.

Byk – weekendowy horoskop miłosny, 12-14.05.2023

Stabilny i lojalny Byk skupi się na budowaniu satysfakcjonującej i pełnej harmonii relacji ze swoim parterem. Powinien jasno komunikować swoje potrzeby, ponieważ komunikacja jest kluczem w każdej głębszej relacji. Osoby samotne mogą mieć mniej szczęścia, tym razem gwiazdy nie przewidują dla nich żadnych szczęśliwych przypadków. Jeśli chcą kogoś poznać, będą musiały poczekać na lepsze czasy…

Bliźnięta – weekendowy horoskop miłosny, 12-14.05.2023

Miłosne życie Bliźniąt układa się ostatnio zbyt chaotycznie – a to wszystko wyłącznie z ich winy. Nie potrafią podjąć decyzji, dlatego próbują flirtować z kilkoma osobami jednocześnie, co nigdy nie kończy się dobrze. Podstawą udanej relacji jest szczerość. Gdy znajomość zaczyna się od kłamstwa, trudno oczekiwać pomyślnego finału. Bliźnięta powinny jak najszybciej nauczyć się tej ważnej prawdy.

Rak – weekendowy horoskop miłosny, 12-14.05.2023

Raki muszą poczuć się gotowe, aby otworzyć się na miłość i intymność, tylko w ten sposób zbudują silną więź z partnerem. Jeśli nadal czują pewne opory, powinny zastanowić się, dlaczego tak się dzieje. Może w związku brakuje zaufania? A może partner nie jest właściwy, więc szkoda marnować na niego czas? Nie będą to przyjemne przemyślenia ani decyzja nie okaże się łatwa, jednak trzeba ją podjąć.

Lew – weekendowy horoskop miłosny, 12-14.05.2023

Samotne Lwy mogą spodziewać się ekscytujących spotkań i ciekawych dyskusji z nowo poznanymi osobami. Nie wszystkie będą miały charakter romantyczny, ale bardzo możliwe, że podczas tego bogatego w wydarzenia weekendu Lew pozna swoją bratnią duszę. W przypadku stałych związków trzeba się będzie zmierzyć z pewnym problemem, który narastał już od dłuższego czasu, i nie da się go dłużej ignorować.

Panna – weekendowy horoskop miłosny, 12-14.05.2023

Samotne Panny będą musiały uzbroić się w cierpliwość. W najbliższym czasie mają większe szanse na satysfakcjonujące relacje przyjacielskie niż romantyczne. Nie oznacza to, że czas spędzony w gronie przyjaciół nie będzie równie przyjemny. Z kolei Panny będące już w związkach powinny nauczyć się panować nad swoją skłonnością do czepiania się drobiazgów. Czy naprawdę są aż tak ważne, gdy się kogoś kocha?

Waga – weekendowy horoskop miłosny, 12-14.05.2023

Związek Wagi zacznie rozwijać się harmonijnie – zgodnie z jej oczekiwaniami. W miłości ceni sobie stabilność i zaufanie, nie dla niej emocjonalna karuzela. Ponieważ lubi planować, może pomyśleć o ciekawych atrakcjach na weekend, które mogłaby dzielić z partnerem. Pogoda z pewnością zachęca do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, więc dobrze będzie wybrać się np. do parku czy ogrodu botanicznego.

Skorpion – weekendowy horoskop miłosny, 12-14.05.2023

W ten weekend Skorpiony mogą szykować się na silne emocje. Nieważne, czy są obecnie samotne czy w stałym związku, potężnych wzruszeń na pewno im nie zabraknie. Jeśli mają skłonność do zazdrości, zostaną w ciągu najbliższych dni wystawione na ciężką próbę. Mogą stanąć w obliczu sytuacji, która okaże się prawdziwym testem dla uczuć Skorpiona. Jaki będzie finał? To zależy tylko od niego.

Strzelec – weekendowy horoskop miłosny, 12-14.05.2023

Dla Strzelca nie będzie to zbyt romantyczny czas. Wielu przedstawicieli tego znaku znajduje się obecnie w trudnych relacjach albo pozostaje w pewnym zawieszeniu… W takiej sytuacji trudno otworzyć się na nowe uczucie, trzeba najpierw uporządkować swoje sprawy. Lepiej poczekać na lepszy okres, uspokoić serce i oczyścić myśli. Trzecia osoba po prostu nie pasuje do już i tak skomplikowanego równania.

Koziorożec – weekendowy horoskop miłosny, 12-14.05.2023

Koziorożce w stałych związkach nie powinny zapominać o romantycznych gestach i czułych słówkach na co dzień. Wprawdzie nie należą do specjalnie wylewnych znaków, jednak jeśli zależy im na partnerze, muszą się postarać. W ten weekend dobrze byłoby zaplanować idealną randkę i nieco rozpieścić bliską osobę, która może czuć się zaniedbana – nawet jeśli nie wypomina tego głośno przez delikatność.

Wodnik – weekendowy horoskop miłosny, 12-14.05.2023

Wraz z nadejściem wiosny wielu Wodników zakochało się po uszy, dlatego dla większości będzie to udany weekend. Spędzą go na randkach, beztroskich flirtach i gorących spotkaniach tylko we dwoje. Samotne osoby również nie będą miały na co narzekać. Miłość wisi w powietrzu, więc mają teraz o wiele większą szansę poznać osobę, która okaże się ich wymarzoną i długo poszukiwaną drugą połówką.

Ryby – weekendowy horoskop miłosny, 12-14.05.2023

Podczas nadchodzącego weekendu Ryby powinny unikać jak ognia konfliktów z ukochaną osobą. Jeśli już w piątek zepsują atmosferę, aż do poniedziałku nie czeka ich nic dobrego. Po co marnować czas na awantury? Lepiej iść na spacer, trzymając się za ręce. Samotne Ryby powinny rozglądać się bardzo uważnie. Wpadły już komuś w oko, jednak na razie jest zbyt nieśmiały, aby wykonać pierwszy krok. Trzeba go zachęcić.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!