Weekendowy horoskop miłosny – 14-16 lipca. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Weekendowy horoskop miłosny – 14‑16 lipca. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop miłosny 14-16 lipca
Horoskop miłosny 14-16 lipca
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
14.07.2023 17:22

Horoskop miłosny 14-16 lipca. Burzliwy weekend pociągnie za sobą również napięcia w sferze uczuć. Pojawią się wielkie emocje, szalone namiętności, ale też gwałtowne kłótnie i dramaty. Czego mogą się spodziewać poszczególne znaki? Sprawdźmy.

Baran – weekendowy horoskop miłosny 14-16.07.2023

Wiele Baranów – szczególnie urodzone w tym znaku kobiety – może mieć poczucie, że nieco się pogubiło w swoich uczuciach. Wątpliwości dopadną zarówno osoby samotne, jak i te w związkach. Zdecydowanie potrzebują chwili oddechu, w trakcie której zastanowią się, czego tak naprawdę chcą. Odpowiedź może zaskoczyć Barany, które w ten sposób dowiedzą się o sobie zaskakujących rzeczy.

Byk – weekendowy horoskop miłosny 14-16.07.2023

Samotne Byki postanowią w ten weekend przeżyć jakąś ekscytującą przygodę. To zwykle osoby atrakcyjne fizycznie, więc nie będą miały problemu ze znalezieniem osoby chętnej do zabawy. Byki w stałych związkach mogą z kolei zmierzyć się z wybuchem pretensji ze strony partnera. Być może za dużo pracują, więc nie mają dla nikogo czasu. Związek to ciężka praca, warto sobie to uświadomić.

Bliźnięta – weekendowy horoskop miłosny 14-16.07.2023

Wolne Bliźnięta będą szaleć, ale to ostatecznie nic nowego. Przedstawiciele tego znaku zodiaku nie lubią się wiązać, wolą jak najdłużej korzystać z wolności. Tym razem może im się to odbić czkawką, gdy ktoś, kogo potraktowali niezbyt dobrze, postanowi im to wypomnieć. Wszystko skończy się nieprzyjemną awanturą, ale kto wie – może dzięki temu Bliźnięta wreszcie się czegoś nauczą?

Rak – weekendowy horoskop miłosny 14-16.07.2023

Raka czeka bardzo romantyczny weekend. Szczególnie osoby w świeżych związkach zostaną mile zaskoczone przez partnera, który przygotuje dla nich wspaniałą niespodziankę. Single również nie powinny spędzać weekendu w domu. Nie tylko w filmach można spotkać miłość życia na ulicy, w rzeczywistości takie sytuacje też się zdarzają. Wystarczy uważnie się rozglądać i mieć nadzieję na najlepsze.

Lew – weekendowy horoskop miłosny 14-16.07.2023

Szukające miłości Lwy powinny w ten weekend wrzucić na luz. Owszem, mają pragnienia i potrzeby, jednak wszystko wymaga czasu, a uczuć nie da się przyspieszyć. Ważna rada jest taka, aby postarały się nie przytłoczyć osoby, która im się podoba. Wszystko powinno rozwijać się naturalnie, a jeśli się nie uda… Trudno, tak też może się zdarzyć. Wtedy trzeba ochłonąć i odpuścić.

Panna – weekendowy horoskop miłosny 14-16.07.2023

Weekend Panny będzie spokojny, chociaż skorzystają z niego głównie osoby samotne, które postanowią wybrać się na romantyczną randkę. W stałych związkach pojawią się pewne nieporozumienia na tle spraw, które nie zostały przez partnerów przedyskutowane w odpowiednim czasie. Humory mogą też popsuć kłopoty (albo niesprzyjająca pogoda) podczas wspólnego wyjazdu.

Waga – weekendowy horoskop miłosny 14-16.07.2023

Jeśli ktoś wpadł Wadze w oko, powinna dać mu to do zrozumienia. Otwartość w sprawach serca jest kluczowa, choć oczywiście zawsze istnieje ryzyko zranienia. Tak już bywa w przypadku uczuć, to nie jest uczciwa gra. W każdym razie milczenie niczego nie zmieni, więc zawsze lepiej zaryzykować. Być może ta wymarzona druga połówka czuje to samo, tylko po prostu jest nieśmiała?

Skorpion – weekendowy horoskop miłosny 14-16.07.2023

W kwestii uczuć u Skorpiona może być dość chłodno. Jeśli w związku pojawiły się pewne konflikty czy nieporozumienia, to teraz może być już tylko gorzej. Podczas weekendu partnerzy będą mieć dość czasu, żeby się o wszystko kłócić. Samotne osoby, które ostatnio dużo randkowały, poczują się zmęczone i zniechęcone. Zamiast romansów, wybiorą ciekawą książkę lub film.

Strzelec – weekendowy horoskop miłosny 14-16.07.2023

Samotne Strzelce spędzą bardzo przyjemny weekend – niekoniecznie na randkach, chociaż taka opcja też jest możliwa. Spotkania z przyjaciółmi będą ciekawe i pozwolą osobom urodzonym w tym znaku oderwać się od nieprzyjemnych myśli. W stałych związkach spokój i harmonia, choć możliwe, że trzeba będzie przedyskutować jakąś istotną dla konkretnego związku kwestię.

Koziorożec – weekendowy horoskop miłosny 14-16.07.2023

Weekend Koziorożca może okazać się burzliwy. To nie tajemnica, że osoby urodzone w tym znaku mają problemy z wyrażaniem uczuć. Tym razem zostaną postawione pod ścianą – będą musiały jasno się określić, inaczej mogą stracić kogoś, kto i tak długo był cierpliwy. O uczuciach i oczekiwaniach należy mówić głośno. Jeśli skazuje się partnera na niepewność, możliwe, że w końcu powie dość i… odejdzie.

Wodnik – weekendowy horoskop miłosny 14-16.07.2023

Związki Wodników będą rozwijać się stabilnie, choć nawet u nich możliwe są drobne nieporozumienia i kłótnie. Gdy uczucia są ogniste, dyskusje mogą być podobne. W każdym razie burze przeminą równie szybko, jak się pojawiły, i znów będzie można cieszyć się sobą nawzajem. Osoby samotne będą miały szansę kogoś poznać, ale bardzo możliwe, że skończy się na przyjaźni.

Ryby – weekendowy horoskop miłosny 14-16.07.2023

Samotne Ryby tęsknią za romantycznymi przygodami, jednak gwiazdy ich ostatnio nie rozpieszczają. Cały czas muszą czekać na swoją wielką szansę, obserwując wszędzie wokół szczęśliwe pary. Spokojnie, Ryby też odnajdą swoje szczęście. W stałych związkach szykują się wspólne wyjazdy, które dla wielu okażą się ostatecznym testem zarówno uczuć, jak i wzajemnego dopasowania.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!