ModaWielki powrót szortów

Wielki powrót szortów

Wielki powrót szortów
Źródło zdjęć: © Marks@Spencer
21.06.2006 14:27, aktualizacja: 29.05.2010 12:25

Jeśli chcesz wyglądać latem kobieco i elegancko, lecz nie lubisz sukienek – doskonała alternatywa to szorty. Są w tym sezonie niezwykle modne – odpowiednie nie tylko na plażę, ale również do pracy i na wielkie wyjście.

Jeśli chcesz wyglądać latem zmysłowo i elegancko, lecz nie lubisz sukienek – doskonała alternatywa to szorty. Są w tym sezonie niezwykle modne – odpowiednie nie tylko na plażę, ale również do pracy i na wielkie wyjście.

Kompletując letnią garderobę nie można zapomnieć o szortach. To rozwiązanie dla wszystkich pań, które nie mają odwagi włożyć mini. Będziemy czuły się w nich jednocześnie wygodnie i kobieco. Wykonane z lekkich materiałów są przewiewne i świetnie sprawdzą się w najgorsze upały. Jeśli kojarzą nam się wyłącznie ze style sportowym - nic bardziej błędnego. Gdy zadbamy o odpowiednią długość i dodatki - staną się szykowną propozycją na wieczór.

Możemy sięgnąć po krótke szorty, rybaczki lub luźne bermudy długości 3/4. W duecie z japonkami lub sportowym obuwiem, świetnie sprawdzą się podczas weekendowych zakupów i na plaży. Nosimy je z dopasowanymi topami, bluzeczkami lub odcinanymi pod biustem tunikami. Skórzane paski zastępujemy latem lekkimi szarfami - przewiązane w pasie podkreślą kobiece atuty.

Bardzo modne są wąskie bermudy z mankietami i spodenki w stylu capri, kończące się między kolanem a kostką. Zestawione z eleganckim żakietem, torebką i wysokimi obcasami, całkowicie stracą sportowy wygląd. Gdy wokół upał - nie męczmy się w biurze w długich spodniach, sięgnijmy po szorty! Pod warunkiem jednak, że będziemy znały umiar i ich długość sięgnie nieco za połowę uda ;)