GwiazdyZałóż się z gwiazdami

Załóż się z gwiazdami

Załóż się z gwiazdami

13.06.2006 13:51, aktual.: 14.06.2006 14:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Co łączy miłośniczkę nietuzinkowych butów Jolantę Fraszyńską, zachwyconą swoim „przedłużeniem pleców” Justynę Steczkowską, pudelsa Macieja Maleńczuka i byłego bibliotekarza Piotra Machalicę? I co ma z tym wszystkim wspólnego najbardziej znana chrypka w historii muzyki, czyli Bonnie Tyler?

Co łączy miłośniczkę nietuzinkowych butów Jolantę Fraszyńską, zachwyconą swoim „przedłużeniem pleców” Justynę Steczkowską, pudelsa nie kanapowego Macieja Maleńczuka i byłego bibliotekarza Piotra Machalicę? I co ma z tym wszystkim wspólnego najbardziej znana chrypka w historii muzyki, czyli Bonnie Tyler? Rozwiązanie znajdziemy w najbliższym odcinku programu „Załóż się”.

Podczas przygotowań do odcinka Justyna Steczkowska zdradziła tajniki swojej idealnej figury. – Sama piekę chleb. – wyznała Steczkowska ku zaskoczeniu prowadzącego program Szwedesa. Piosenkarka nie pozostała gołosłowna. Na dowód przyniosła do studia duży bochen własnoręcznie upieczonego chleba. Bochenek piosenkarka pięknie zapakowała w lniany woreczek i ozdobiła kremowymi tulipanami.

Gwiazda przyznała, że nigdy nie uprawiała zbyt regularnie żadnego sportu: - Trochę jeździłam konno, trochę pływałam, ale słabo, kiedyś ćwiczyłam na siłowni. Ale odkąd zostałam mamą, musiałam zapomnieć o regularnych ćwiczeniach. Piosenkarka wyznała, że jej ulubionym sposobem na ruch jest… taniec. Jej zdaniem, każda kobieta powinna chodzić na lekcje tańca, bo to dodaje gracji i płynności ruchów.
Jolanta Fraszyńska wyznała zaś, że jest fanką nietuzinkowych butów. Aktorka sama już nie jest w stanie zliczyć, ile par butów ma w domu i przyznaje, że nie potrafi przejść obojętnie obok sklepu z obuwiem. Zawsze zwraca uwagę na to, by jej buty miały swój niepowtarzalny charakter. Muszą mieć w sobie coś oryginalnego. Kocha odbiegające kształtem od typowych modeli, bajkowe buty-cudeńka. Wszystko jednak w granicach normy – tak, aby były estetyczne i aby można je było założyć na różne okazje. Przyjaciółka Fraszyńskiej z planu serialu i z życia, aktorka Małgorzata Foremniak, potwierdza: - Jola lubi fikuśne buty! Dodaje, że jej koleżanka przywiązuje wagę również do marki obuwia.

Na wysokich obcasach i w najwyższej formie była też Bonnie Tyler. Pierwsze miejsca muzycznych rankingów podbijała takimi hitami, jak piosenka „Holding Out For A Hero” ze słynnego filmu Footloose, nastrojowa kompozycja „It’s a Heartache” czy jej własne interpretacje soulowych utworów z repertuaru Arety Franklin i Stevie Wondera („Natura Woman”, „Living in The City”).

Razem z prowadzącym program Piotrem Szwedesem Gwiazdy założą się o wyzwania, którym na zdrowy rozsądek nie można sprostać. Tym razem m.in. o to, czy 21-letnia dziewczyna da radę przewrócić na dach jedynie siłą własnych rąk trzy osobowe auta o łącznej wadze półtorej tony; czy po usłyszeniu pięciosekundowego fragmentu wiwatów po strzelonej bramce nastolatek będzie potrafił bezbłędnie powiedzieć kto, kiedy, gdzie, w której minucie i podczas jakiego meczu tę bramkę strzelił oraz jaki był ostateczny wynik spotkania; czy zawodnikowi uda się wypić 1 litr wody z 10 kubków, stojąc na głowie i nie dotykając kubków rękomai; czy ośmioro dzieci płynąc w sztafecie pokona pływackiego mistrza świata, Pawła Korzeniowskiego na jego medalowym dystansie - 200 m delfinem?

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)