Blisko ludziZauważył to na aucie córki. Wyjątkowo zły znak

Zauważył to na aucie córki. Wyjątkowo zły znak

Znalazł to przy samochodzie córki
Znalazł to przy samochodzie córki
Źródło zdjęć: © TikTok

25.10.2022 17:43, aktual.: 25.10.2022 18:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pozorny zawsze ubezpieczony - brzmi popularne przysłowie. W tym przypadku ma swoje zastosowanie w praktyce. Kiedy pewien mężczyzna zauważył znak na samochodzie swojej córki, zdał sobie sprawę, że może być ona celem ataku. Jego przypuszczenia potwierdził policjant.

Jeden z użytkowników TikToka postanowił podzielić się ze swoimi obserwatorami odkryciem, którego dokonał. Tym samym, chciał ostrzec wszystkich rodziców młodych kobiet. Jeżeli na samochodzie ich córek pojawi się opaska zaciskowa - powinni zgłosić sprawę organom ścigania.

Dziwny znak na samochodzie

Córka mężczyzny pracuje na nocne zmiany, dlatego pracę kończy często o 3 w nocy. Jako że mieszka pod miastem, droga powrotna do domu zajmuje jej ponad godzinę. Pewnego dnia użytkownik TikToka znalazł na jej samochodzie coś niepokojącego.

- To już trzeci poranek z rzędu, kiedy znalazłem jeden z nich na jej samochodzie w dokładnie tym samym miejscu. Tylne drzwi pasażera - powiedział i wskazał na czarną opaskę zaciskową wokół klamki drzwi samochodu. - Nie wiedziałem, co to jest. Po prostu ciągle ją odcinałem - dodał.

Kiedy sytuacja się powtórzyła, postanowił zapytać córkę, o co chodzi. Nie miała pojęcia, dlatego ten skontaktował się ze swoim bratem, który pracuje w policji.

Na to musisz uważać

- Zrobił się wyjątkowo milczący. Powiedział: "Co ty właśnie powiedziałeś?" - relacjonował zaniepokojony ojciec. Jak się okazało, opaska jest bardzo niebezpiecznym znacznikiem. Okazało się, że na samochodach umieszczają ją sutenerzy.

- Opaska jest znakiem dla każdego, kto jest częścią organizacji handlu seksualnego, albo porywaczem. Daje im znać, że właścicielka samochodu jest bezbronna, sama i jest łatwym celem. Tak więc, jeśli znasz nastoletnie dziewczyny, które wracają późno w nocy, sprawdź ich samochód każdego ranka. Szukaj zacisku lub czegokolwiek, co się wyróżnia, i natychmiast to usuń - wyjaśnił.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© WP Kobieta
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (62)
Zobacz także