Trwa ładowanie...
dmdgx2r
Gwiazdy

Agata Duda spotkała się z Anną Lewandowską

Agata Kornhauser-Duda spotkała się w piątek z Anną Lewandowską, która niedawno została wybrana na stanowisko prezesa Komitetu Krajowego Olimpiad Specjalnych Polska. Obie panie zaangażowane są w promowanie aktywności fizycznej, również wśród niepełnosprawnej młodzieży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Duda i Anna Lewandowska
Agata Duda i Anna Lewandowska (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP)
dmdgx2r

W trakcie spotkania Pierwsza Dama pogratulowała sportsmence nominacji na nowe stanowisko i życzyła jej sukcesów w działalności na rzecz osób z niepełnosprawnością. Z kolei Anna Lewandowska przekazała małżonce prezydenta Polski zaproszenie do kibicowania sportowcom podczas Światowych Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych, które odbędą w marcu 2017 roku w Austrii.

Tematem rozmów obu pań była istotna rola aktywności sportowej w życiu niepełnosprawnych, a także potrzeby przełamywania barier, które uniemożliwiają, bądź utrudniają im pełne uczestniczenie w edukacji, życiu społecznym i zawodowym. Pierwsza Dama i Anna Lewandowska zgodziły się co do tego, że bardzo ważną rolę pełni integracja z osobami z niepełnosprawnością, ma bowiem olbrzymie znaczenie w tworzeniu wrażliwej i odpowiedzialnej wspólnoty.

Panie chętnie pozowały razem do zdjęć - obie na tę okazję postawiły na sukienki w ciemnych kolorach z długimi rękawami. W przypadku żony Roberta Lewandowskiego była to nieco krótsza "mała czarna", a Pierwsza dama wybrała kreację o długości za kolano. Obie uzupełniły swoje stylizacje klasycznymi, czarnymi szpilkami.

Agata Duda, Anna Lewandowska fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP
Agata Duda, Anna Lewandowska

Get the look

dmdgx2r

Podziel się opinią

Share

dmdgx2r

dmdgx2r