Blisko ludziAgnieszka Kaczorowska pokazała skromną choinkę. "Jak jest miłość, to jest już wszystko"

Agnieszka Kaczorowska pokazała skromną choinkę. "Jak jest miłość, to jest już wszystko"

Agnieszka Kaczorowska pokazała skromną choinkę. "Jak jest miłość, to jest już wszystko"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
25.12.2019 13:13, aktualizacja: 25.12.2019 17:53

Agnieszka Kaczorowska w natłoku świątecznych obowiązków zrezygnowała ze składania życzeń świątecznych w Wigilię. Aktorka postanowiła nadrobić swoje obowiązki i pochwaliła się świątecznym zdjęciem 25 grudnia.

Choć na Instagramie możemy obserwować kolejno pojawiające się zdjęcia gwiazd w świątecznym anturażu, a każda z nich prześciga się w zdjęciach bogato zdobionych choinek niewiele jest osób, które w te święta postawiły na skromność. Jedną z nich jest Agnieszka Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska – skromna choinka

Agnieszka Kaczorowska na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie przy choince. Na świątecznym drzewku nie ma bombek ani kosztownych dekoracji. Choinkę pokrywają jedynie skromne lampki.

Aktorka podpisała je: "Nie ma zasłon, listw przypodłogowych i większości drzwi. Ale jest miłość, spokój i szczęście". Kaczorowska wyznała też, że nie miała wcześniej czasu, aby złożyć swoim fanom życzenia i z opóźnieniem życzyła wszystkim dużo miłości.

"Jak jest miłość, to jest już wszystko" – zakończyła. Tym pięknym przesłaniem gwiazda pokazała, że to nie komercyjne ozdoby są najważniejsze w święta, a spędzanie czasu z bliskimi i rodzinna atmosfera.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl