Trwa ładowanie...
anna mucha

Anna Mucha pokazała zdjęcie ze stoku. Pod postem lawina komentarzy

Anna Mucha udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie ze stoku. Tym samym pokazała, co robi w wolnym czasie. Internauci jednak uważają, że to lekki absurd. "Czyta pani jeżdżąc na nartach?" - dziwi się jeden z nich.

Share
Anna Mucha pokazała zdjęcie ze stoku. Pod postem lawina komentarzy
Źródło: ONS.pl
d3ki6l7

Anna Mucha udostępniła na swoim profilu na Instagramie fotografię ze stoku. Ma na sobie ognistoczerwony kombinezon i gogle, w których odbija się aktorka i piękny widok za nią. Widać, że Mucha w przerwie pomiędzy zjazdami korzysta z błogiego lenistwa. Promienie słońca, lektura i szarlotka z bitą śmietaną, czego chcieć więcej...

Sama aktorka podeszła do zdjęcia w sposób humorystyczny. "Grunt to dobrze wyglądać na stoku i mieć książkę z zachęcającym tytułem" - napisała.

d3ki6l7

Spór o książkę

Internauci zastanawiają się, jak to możliwe, że czyta na stoku książkę. "Czyta pani jeżdżąc na nartach?" - zapytał jeden z internautów. Aktorka szybko zareagowała ciętą ripostą. "Nie, na snowboardzie" - odpowiedziała. W jej obronie stanęła jedna z fanek, która dodała, że "dobrą książkę czyta się zawsze i wszędzie".

Nas z kolei cieszy to, że Polacy czytają książki przynajmniej podczas urlopu. Stan czytelnictwa w naszym kraju jest tragiczny. Jak wynika z raportu przygotowanego przez Bibliotekę Narodową w 2018 r. czytanie przynajmniej jednej książki w ciągu roku zadeklarowało jedynie 37 proc. respondentów., 28 proc. respondentów przyznało, że w ich domach nie ma żadnych książek. Dane te dają do myślenia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Siłaczki odc. 5. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

d3ki6l7

Podziel się opinią

Share
d3ki6l7
d3ki6l7