Blisko ludziBędąc w ciąży zaszła w kolejną ciążę. To nadpłodnienie

Będąc w ciąży zaszła w kolejną ciążę. To nadpłodnienie

TikTokerka zaszła w bardzo nietypową ciążę
TikTokerka zaszła w bardzo nietypową ciążę
Źródło zdjęć: © TikTok
04.04.2021 15:01

Takie poczęcia zdarzają się bardzo rzadko, ale są jak najbardziej możliwe. Co więcej, dzieci mogą mieć różnych ojców. Jednak kiedy o swojej sytuacji opowiedziała TikTokerka o pseudoimie Theblondebunny1, z początku mało kto jej uwierzył.

Kobieta, która w sieci jest znana jako Theblondebynny1 poinformowała, że będąc w ciąży bliźniaczej, zaszła w kolejną. TikTokerka jest obecnie w 17. tygodniu ciąży. Jak mówi, jej dzieci są odpowiednio o 10 i 11 dni starsze od trzeciego malucha.

Czym jest nadpłodnienie?

Kobieta wyznała, że z początku lekarze myśleli, że mają do czynienia z zespołem zanikającego bliźniaka, czyli sytuacją, gdy słabszy płód jest wchłaniany przez silniejszy. Okazało się jednak, że doszło do dwóch różnych ciąż. Jak to możliwe?

W przypadku TikTokerki ze Stanów Zjednoczonych doszło do nadpłodnienia. – Kiedy owulujesz, owulujesz przez 24 godziny, a plemniki mogą żyć w twoim ciele od trzech do pięciu dni – mówiła swoim fanom kobieta. Warto dodać, że nadpłodnienie jest powszechne wśród np. kotów czy psów. Nie zdarza się jednak zbyt często u ludzi...

Tym bardziej Theblondebynny1i jej mąż nie mogą doczekać się przyjścia na świat niezwykłego rodzeństwa. Nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki za zdrowie przyszłej mamy i jej pociech!

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)
Zobacz także