GwiazdyGwyneth Paltrow i Chris Martin próbują ratować małżeństwo

Gwyneth Paltrow i Chris Martin próbują ratować małżeństwo

Gwyneth Paltrow i Chris Martin próbują ratować małżeństwo
Źródło zdjęć: © ONS.pl

16.06.2014 08:29, aktual.: 16.06.2014 22:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gwyneth Paltrow i Chris Martin postanowili dać jeszcze jedną szansę swojemu małżeństwu - twierdzi osoba z otoczenia gwiazd.

Gwyneth Paltrow i Chris Martin postanowili dać jeszcze jedną szansę swojemu małżeństwu - twierdzi osoba z otoczenia gwiazd. Para, która w marcu ogłosiła publicznie swoje rozstanie, stara się jednak uratować 12-letni związek. Gwiazdy postanowiły podobno przesunąć rozwód.
- Chris nadal mieszka z Gwyneth, ciągle są słodcy, ona nadal nosi obrączkę - mówi anonimowy znajomy pary plotkarskiej gazecie "Daily Mail".

- Być może kilka miesięcy temu postanowili świadomie się rozstać, ale teraz świadomie próbują znowu być razem. Nikogo nie zdziwi, jeżeli to się uda.

Parę przyłapano w ostatni weekend na romantycznej kolacji w Kalifornii. Aktorka, która z muzykiem doczekała się córki Apple i syna Mosesa, twierdzi jednak, że nie chodzi o pojednanie, a o utrzymanie przyjacielskich stosunków ze względu na dzieci.

Martin i Paltrow poznali się w 2002 roku. Pobrali się w grudniu 2003 roku. Apple urodziła się w 2004 roku, a Moses w 2006.

W maju ukazała się płyta "Ghost Stories" Coldplay. Ostatni duży film Paltrow to "Iron Man 3".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także