Horoskop dzienny – 18 maja. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 18 maja
Horoskop dzienny 18 maja
Źródło zdjęć: © Adobe Stock

17.05.2024 16:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Horoskop dzienny 18 maja. Wenus w koniunkcji z Uranem sprawi, że wiele osób poczuje się w sobotę wyjątkowo atrakcyjnie. Wzrost pewności siebie zadziała z magnetyczną siłą, która przyciągnie do nich szczęście.

Baran – horoskop dzienny, sobota 18.05.2024

Wraz z ładną pogodą i wzrostem temperatury w Baranie budzi się artystyczna dusza. Pragnie wolności i przygód, nie chce czuć się wiecznie spętany niekończącymi się obowiązkami. Taki stan ducha może pociągać za sobą impulsywne decyzje, które nie zawsze wyjdą Baranowi na zdrowie. Jeśli jednak bardzo chce coś zmienić, powinien próbować szukać szczęścia – tylko rozsądnie.

Byk – horoskop dzienny, sobota 18.05.2024

Wenus to opiekuńcza planeta Byka, która zawsze silnie na niego działa. W koniunkcji z Uranem stworzy wyjątkowo sprzyjający układ, który przedstawiciele tego znaku powinni koniecznie wykorzystać na swoją korzyść. Staną się w sobotę nie tylko atrakcyjni, ale też przebojowi, co zdecydowanie im się spodoba. Nawiązane tego dnia znajomości mogą okazać się szczególnie namiętne.

Bliźnięta – horoskop dzienny, sobota 18.05.2024

Bliźnięta mogą liczyć na to, że jakaś istotna sprawa, która przez długi czas pozostawała w zawieszeniu, właśnie teraz znajdzie swój szczęśliwy finał. Nie muszą już dłużej się martwić, kosmos wykonał za nie część najpilniejszej pracy. Teraz muszą tylko nie zawieść pokładanych w nich oczekiwań. Nawet jeśli ta zapowiedź brzmi dla nich enigmatycznie, wkrótce odkryją jej głębszy sens.

Rak – horoskop dzienny, sobota 18.05.2024

Wenus w koniunkcji z Uranem wróży dobry dzień na romantyczne podboje, co z pewnością powinny wykorzystać samotne Raki marzące o wielkiej miłości. Jeśli w to wierzą i tego właśnie pragną, ich sen na pewno się ziści. Aktualny układ planet sprzyja miłości od pierwszego wejrzenia – a przynajmniej mocnym zauroczeniom. Nie warto jednak zbyt szybko podejmować wiążących decyzji.

Lew – horoskop dzienny, sobota 18.05.2024

U Lwa w sobotę spokojnie. Powinien skupić się głównie na sobie i swoich potrzebach. Będzie mieć na to sporo czasu, ponieważ nikt inny nie będzie mu zawracał głowy. Oczywiście, jeśli ma ochotę spotkać się ze znajomymi, to na pewno znajdzie chętnych. Powinien jednak zastanowić się, czy właśnie tak chce spędzić ten czas. Odrobina spokoju i refleksji z pewnością bardziej mu się przysłuży niż kolejna impreza.

Panna – horoskop dzienny, sobota 18.05.2024

Spokojna Panna pozostanie raczej niewrażliwa na panujący obecnie tranzyt, jednak nawet ona do pewnego stopnia odczuje jego wpływ. Wenus w koniunkcji z Uranem wyraźnie wzmocni jej atrakcyjność, dzięki czemu może otrzymać – mniej lub bardziej zaskakującą – ofertę od kogoś, kogo dobrze zna, jednak nie z romantycznej strony. Może warto dać się chociaż raz ponieść emocjom?

Waga – horoskop dzienny, sobota 18.05.2024

Wenus w koniunkcji z Uranem sprawi, że Waga będzie tego dnia silnie skoncentrowana na budowaniu pozytywnych relacji z innymi ludźmi. W sobotę za cel może sobie postawić odświeżenie pewnej znajomości, która prawie odeszła w zapomnienie. Bardzo ważne jest również, aby poświęciła trochę czasu rodzinie, zwłaszcza jeśli od dawna nie odezwała się do bliskich krewnych. Mogą się teraz martwić jej losem.

Skorpion – horoskop dzienny, sobota 18.05.2024

Wenus w koniunkcji z Uranem może wpłynąć negatywnie na Skorpiona, który poczuje się przytłoczony nadmiarem obowiązków, jednocześnie dochodząc do wniosku, że ostatnio ma zdecydowanie zbyt mało rozrywek. Osoby urodzone w tym znaku zodiaku noszą w sobie głębokie pragnienie wolności, które powoli zacznie dochodzić do głosu. Może tym razem warto go wysłuchać i coś w życiu zmienić?

Strzelec – horoskop dzienny, sobota 18.05.2024

Zodiakalne Strzelce powinny wyciszyć się w ten dzień i poszukać w sobie wewnętrznego spokoju. Może to stanowić problem dla znaków tak energicznych, jednak jeśli nad sobą popracują, na pewno tego nie pożałują. Szczególnie jeśli doświadczają obecnie emocjonalnych problemów, z którymi nie potrafią sobie poradzić. Praca nad sobą jest konieczna na drodze do osiągnięcia równowagi.

Koziorożec – horoskop dzienny, sobota 18.05.2024

W sobotę Koziorożce wyjątkowo nie będą mieć nic do zrobienia: żadnych zaległości, żadnych harmonogramów, żadnych zaplanowanych spotkań. Nic dziwnego, że już od rana będą czuły się zaskoczone ogromem wolności, jaką dysponują. Ten dzień mogą wykorzystać tak, jak mają ochotę, np. oddać się swoim zainteresowaniom. Uwaga! W niektórych przypadkach relaks zostanie przerwany przez problemy osobiste.

Wodnik – horoskop dzienny, sobota 18.05.2024

U Wodnika szykują się duże zmiany, na które powoli powinien się przygotowywać. Możliwe, że sam będzie ich sprawcą, ale równie prawdopodobne, że spadną mu na głowę niczym grom z jasnego nieba. Ten weekend u wielu Wodników może być ostatnim spokojnym weekendem na bardzo długi czas. Powinny go dobrze wykorzystać, aby się ogarnąć i uporządkować swoje sprawy.

Ryby – horoskop dzienny, sobota 18.05.2024

Przedstawiciele Ryb odczują w sobotę wyraźny przypływ inspiracji. Wenus w koniunkcji z Uranem pobudzi ich kreatywne moce, które zaczną się domagać natychmiastowego spełnienia. Atrakcyjne Ryby podczas tego weekendu mogą też nieświadomie zawrócić komuś w głowie. Powinny zwrócić na to uwagę, bo w ich towarzystwie już znajduje się zauroczony adorator, który tylko czeka na znak.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także