GwiazdyJoanna Krupa w bojowym nastroju. Atakuje fanów psiego mięsa i naturalnych futer

Joanna Krupa w bojowym nastroju. Atakuje fanów psiego mięsa i naturalnych futer

Joanna Krupa w bojowym nastroju. Atakuje fanów psiego mięsa i naturalnych futer
Źródło zdjęć: © Facebook.com
Karolina Błaszkiewicz

20.06.2017 13:07, aktual.: 21.06.2017 14:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gwiazda "Top Model" nie ma zamiaru milczeć, gdy zwierzętom dzieje się krzywda. Za pośrednictwem Facebooka sprzeciwia się zabijaniu psów ku uciesze głodnego tłumu, a na Instagramie uderza w producentów futer. Do tego samego namawia liczne grono fanów.

"Drodzy!!! Festiwal psiego mięsa w Yulin zaczyna się za dwa dni!!! Musimy pomóc Marcowi (organizator akcji - red.) go powstrzymać!!! Każda, nawet najmniejsza wpłata, ma znaczenie! Niech Bóg go błogosławi i wesprze w ratowaniu tak wielu istot, jak to możliwe!!!" - pisze na Facebooku Krupa. Nie jest tajemnicą, że los psów szczególnie ją obchodzi. Sama jest właścicielką kilku i chętnie przygarnia kolejne. Ludzi, którzy je katują, nazywa wprost potworami.

Joanna Krupa kipi ze złości również w innych sytuacjach. Kilkakrotnie skrytykowała koleżanki-celebrytki za noszenie futer, rozpętując w ten sposób niejedną medialną wojnę. Ostatnio pokazała za to filmik z butiku wypełnionego futrami. "Nie mogę uwierzyć, że ignorancja i krew niewinnych zwierząt sprzedają się w tym upale" - stwierdziła prowadząca "Misję Pies" - program, którego bohaterowie adoptują psa albo uczą się z nim odpowiednio postępować. Przypomnijmy, że na początku czerwca Krupa zawiesiła współpracę z wieloletnią agentką, Małgorzatą Leitner.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także