Trwa ładowanie...
d2ellvs

Joanna Krupa w bojowym nastroju. Atakuje fanów psiego mięsa i naturalnych futer

Gwiazda "Top Model" nie ma zamiaru milczeć, gdy zwierzętom dzieje się krzywda. Za pośrednictwem Facebooka sprzeciwia się zabijaniu psów ku uciesze głodnego tłumu, a na Instagramie uderza w producentów futer. Do tego samego namawia liczne grono fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Krupa w bojowym nastroju. Atakuje fanów psiego mięsa i naturalnych futer
(Facebook.com)
d2ellvs

"Drodzy!!! Festiwal psiego mięsa w Yulin zaczyna się za dwa dni!!! Musimy pomóc Marcowi (organizator akcji - red.) go powstrzymać!!! Każda, nawet najmniejsza wpłata, ma znaczenie! Niech Bóg go błogosławi i wesprze w ratowaniu tak wielu istot, jak to możliwe!!!" - pisze na Facebooku Krupa. Nie jest tajemnicą, że los psów szczególnie ją obchodzi. Sama jest właścicielką kilku i chętnie przygarnia kolejne. Ludzi, którzy je katują, nazywa wprost potworami.

Joanna Krupa kipi ze złości również w innych sytuacjach. Kilkakrotnie skrytykowała koleżanki-celebrytki za noszenie futer, rozpętując w ten sposób niejedną medialną wojnę. Ostatnio pokazała za to filmik z butiku wypełnionego futrami. "Nie mogę uwierzyć, że ignorancja i krew niewinnych zwierząt sprzedają się w tym upale" - stwierdziła prowadząca "Misję Pies" - program, którego bohaterowie adoptują psa albo uczą się z nim odpowiednio postępować. Przypomnijmy, że na początku czerwca Krupa zawiesiła współpracę z wieloletnią agentką, Małgorzatą Leitner.

Zobacz też: Dorota Wellman żegna psa tak, że łzy cisną do oczu. "Był naszym strażnikiem i przyjacielem"

d2ellvs

Podziel się opinią

Share
d2ellvs
d2ellvs