ycipk-4kzd6v

Jolie i jej córka w jednym filmie

W sieci ukazało się kolejne zdjęcie z obrazu "Czarownica" ("Maleficent"). Tym razem możemy na nim podziwiać główną gwiazdę produkcji - Angelinę Jolie - oraz jej córką - Vivienne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jolie i jej córka w jednym filmie
(AFP)
ycipk-4kzd6v

W sieci ukazało się kolejne zdjęcie z obrazu "Czarownica" ("Maleficent"). Tym razem możemy na nim podziwiać główną gwiazdę produkcji - Angelinę Jolie - oraz jej córką - Vivienne. Dziewczynka znalazła się na planie z konieczności. - Myślimy, że dla naszych dzieci towarzyszenie nam na planie i niewielki epizod to fajna zabawa. Nie chodzi o to, by zajęły się aktorstwem. Brad i ja nie mamy takich planów - mówi Jolie.

- Jednak trzy- i czterolatki, które grają w "Czarownicy", bały się do mnie podejść. Potrzeba było dziecka, które by mnie lubiło i którego nie przestraszyłyby moje rogi, oczy i szpony. Musieliśmy więc zaangażować Viv.

Zdjęcie Jolie z jej córką opublikowane zostało na łamach magazynu "Entertainment Weekly" i w serwisie Collider.

ycipk-4kzd6v

Przypomnijmy, że w "Czarownicy" historia znana z baśni o Śpiącej Królewnie opowiedziana zostaje z perspektywy tytułowej bohaterki.
- Zadaliśmy sobie pytanie co sprawia, że ludzie stają się źli, nikczemni, agresywni i okrutni - komentuje Jolie. - Co stało się w przypadku mojej bohaterki?

W filmie występują także Elle Fanning, Sharlto Copley, Sam Riley, Imelda Staunton, Juno Temple i Leslie Manville. Za reżyserię odpowiada Robert Stromberg.

"Czarownica" wejdzie na ekrany polskich kinach 30 maja.

(Megafon.pl/ma)

ycipk-4kzd6v

POLECAMY:

* Brad Pitt w biżuterii Angeliny Jolie*

* Angelina Jolie wspiera kino z Etiopii*

* Czego Angelina Jolie nauczyła nas o raku?*

ycipk-4kzd6v
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4kzd6v

ycipk-4kzd6v
ycipk-4kzd6v