Blisko ludziMałgorzata Kożuchowska opublikowała selfie. Fani pytają, co jej się stało

Małgorzata Kożuchowska opublikowała selfie. Fani pytają, co jej się stało

Małgorzata Kożuchowska opublikowała selfie. Fani pytają, co jej się stało
Źródło zdjęć: © ONS.pl
03.12.2019 13:37, aktualizacja: 03.12.2019 18:46

Małgorzata Kożuchowska na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z prostym pytaniem do swoich obserwatorów. Zamiast odpowiedzi posypały się pytania, czy u niej wszystko w porządku.

Małgorzata Kożuchowska na swoim profilu na Instagramie często publikuje zdjęcia i pokazuje, jak spędza swój wolny czas. Stara się być w kontakcie ze swoimi fanami i w ten sposób wymienia się z nimi spostrzeżeniami.

Ostatnio opublikowała swoje zdjęcie i zadała fanom zabawne pytanie. "Nie przejmuj się cieniem, kiedy świeci słońce. Nowe chińskie przysłowie. Macie tak czasem, że chcielibyście zamienić się w misia i przespać zimę? Bo ja tak" – napisała w opisie pod zdjęciem.

Małgorzata Kożuchowska – Instagram

Pośród odpowiedzi na tę zaczepkę pojawiły się również pytania. Czujne oczy internautów wypatrzyły drobną ranę na palcu. "Pięknie, a co się w paluszka stało?" – zapytała jedna z obserwatorek. Małgorzata Kożuchowska szybko pośpieszyła z odpowiedzią. "Umazałam lakierem" – uspokoiła fankę.

Oprócz dociekliwego pytania i wielu odpowiedzi, pod zdjęciem znalazły się również komplementy. "Pani Małgosiu, uwielbiam panią za styl, charakter i w ogóle za wszystko", "Naturalna z pani piękność", "Wygląda pani pięknie!", "Naturalnie, cudownie", "Najpiękniejsza polska aktorka!" – pisali internauci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta