Trwa ładowanie...
gwiazdy
18-02-2009 09:02

Młynarska kieruje i kreuje

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna Agata Młynarska od początku lutego kieruje w telewizji Polsat nową strukturą, którą nazwano Zespół Nowych Projektów. Głównym celem grupy osób jest wyszukiwanie lub tworzenie koncepcji nowych programów telewizyjnych, które mogłyby być wykorzystane przez stację

Share
Młynarska kieruje i kreujeŹródło: mwmedia
d14d569

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna Agata Młynarska od początku lutego kieruje w telewizji Polsat nową strukturą, którą nazwano Zespół Nowych Projektów. Głównym celem grupy osób jest wyszukiwanie lub tworzenie koncepcji nowych programów telewizyjnych, które mogłyby być wykorzystane przez stację.

Członkowie zespołu przede wszystkim zapoznają się z różnymi programami w narodowych telewizjach, obserwują trendy i pracują nad tym, aby co ciekawsze formaty przenieść na polski rynek, dostosowując do ramówki Polsatu. Gdy jakiś program nada się na krajowy rynek, zespół kierowany przez Młynarską będzie nadzorował i opiniował produkcję. Na „ściąganiu” od innych się nie kończy, bowiem szefowie stacji wymagają również od zespołu kreowania własnych pomysłów programowych.

Obecnie zespół Młynarskiej nadzoruje prace przy teleturnieju "Moment prawdy", który pojawi się na antenie Polsatu w marcu, sama Agata nadal będzie producentem kreatywnym "Jak oni śpiewają", tworzy również własnym program "Mr. and Mrs".

d14d569
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14d569
d14d569