Trwa ładowanie...

Oto zwycięzcy konkursu Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL

Już po raz trzeci odbył się konkurs FASHION.WP.PL organizowany wspólnie z Wrocław Fashion Meeting. Osoby zafascynowane modą pokazały, jak powinna wyglądać dobra stylizacja. Kto tym razem ubrał się najlepiej?

Share
Oto zwycięzcy konkursu Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL
Źródło: Materiały prasowe
d36iwta

Już po raz trzeci odbył się konkurs FASHION.WP.PL organizowany wspólnie z Wrocław Fashion Meeting. Osoby zafascynowane modą pokazały, jak powinna wyglądać dobra stylizacja. Kto tym razem ubrał się najlepiej? To wy wybraliście zwycięzcę, który 24 listopada zaprezentuje się na wybiegu podczas Wrocław Fashion Meeting. Całą dwudziestkę możecie zobaczyć tutaj: * Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL*.

Konkurs jak zwykle cieszył się dużym zainteresowaniem. Nic dziwnego, w końcu Polacy coraz bardziej rozumieją, czym jest moda i jak można się nią bawić. Dziękujemy za wszystkie oddane głosy i cudowne stylizacje.

Pierwsze miejsce i aż 25 procent waszych głosów zajęła Natalia Jagodzik. Zachwyciła odważną i oryginalną stylizacją. Gratulujemy wygranej!

głosowania (fot. WP.PL) Wyniki głosowania (fot. WP.PL)
głosowania (fot. WP.PL)Źródło: Wyniki głosowania (fot. WP.PL)

Drugie miejsce i 16 procent głosów zdobyła Krystyna Bałakier. Ona z kolei postawiła na klasykę i elegancję.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych modowych sukcesów. Zwyciężczyni już 24 listopada zaprezentuje się na wybiegu.

Relacja z półfinału:
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d36iwta

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36iwta
d36iwta