Trwa ładowanie...
d2i36ds
Moda

Rihanna na Nowojorskim Tygodniu Mody

Rihanna szturmem zdobywa świat mody. Właśnie upomniało się o nią jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży. Jej kolekcja zostanie zaprezentowana na…
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rihanna na Nowojorskim Tygodniu Mody
(ONS.pl)
d2i36ds

Kanye West już niedługo przestanie być jedyną gwiazdą muzyki, której autorska kolekcja została zaprezentowana w trakcie Nowojorskiego Tygodnia Mody. Do jego grona wkrótce dołączy słynna Barbadoska, Rihanna.

Współpraca 27-letniej gwiazdy muzyki z kultową marką Puma od początku budzi ogromne zainteresowanie mediów i fashionistów z całego świata. Rihannę, którą przed rokiem mianowano dyrektor kreatywną marki, doceniła także branża mody. Dowodem jest wyróżnienie pracy Barbadoski w postaci możliwości zaprezentowania kolekcji w trakcie Nowojorskiego Tygodnia Mody. Wydarzenie jest jednym z najbardziej prestiżowych w branży mody, na którym pojawiają się tylko najlepsi.

(fot. Facebook)

Wielki debiut Rihanny na NYFW odbędzie się w piątek 12 lutego w godzinach popołudniowych. O tej wiadomości piosenkarka poinformowała swoich fanów w dość niekonwencjonalny sposób i bez zbędnego rozgłosu, oczywiście za pośrednictwem Internetu. Rihanna zamieściła tweeta na stronie aukcji charytatywnej organizacji non-profit, na której można zlicytować dwa miejsca w pierwszym rzędzie na jej pokaz w Nowym Jorku. Dochód z licytacji zostanie przeznaczony na Clara Lionel Foundation, organizacji założonej przez samą Barbadoskę. Zajmuje się ona wsparciem twórców sztuki, edukacją oraz szeroko pojętą kulturą.

(fot. Facebook)

Cena wywoławcza podwójnego zaproszenia na pokaz Rihanny to 15 tys. dolarów. Co ciekawe, na wygranego aukcji poza możliwością znalezienia się w pierwszym rzędzie na modowym show, czeka szereg dodatkowych atrakcji. Wejście na backstage pokazu, możliwość uczestniczenia w afterparty, ubrania z najnowszej kolekcji jesień-zima 2016, a także sygnowane nazwiskiem projektantki, kultowe creepersy, które wyprzedały się w mgnieniu oka.

d2i36ds

„Współpraca z Rihanną to niesamowity krok dla Pumy”- podsumowuje dyrektor generalny marki, Bjørn Gulden. „Światowa sława, charyzma, ambicja i indywidualizm – te wszystkie rzeczy czynią z niej idealną ambasadorkę marki”.

Już nie możemy doczekać się, co Rihanna pokaże na Nowojorskim Tygodniu Mody!

* POLECAMY:*

* Rihanna rusza na podbój świata urody*

* Rihanna wybrana ikoną stylu*

d2i36ds

Podziel się opinią

Share

d2i36ds

d2i36ds