GwiazdyRozrywkowe wcielenie Tildy Swinton

Rozrywkowe wcielenie Tildy Swinton

Rozrywkowe wcielenie Tildy Swinton
Źródło zdjęć: © AFP
27.04.2013 20:31, aktualizacja: 28.04.2013 23:08

Tilda Swinton jest powszechnie uważana za chłodną i zrównoważoną aktorkę. Inne mniemanie o niej ma kolega po fachu, Tom Hiddleston.

Tilda Swinton jest powszechnie uważana za chłodną i zrównoważoną aktorkę. Inne mniemanie o niej ma kolega po fachu, Tom Hiddleston. Para pracowała ostatnio na planie nowego filmu Jima Jarmusha "Only Lovers Left Alive", gdzie grali zakochane od wieków wampiry. Poza kadrem Tilda zachowywała się dużo bardziej żywiołowo niż zazwyczaj. - Jest zabawna, zawadiacka - mówi o aktorce Hiddleston.

- Codziennie podczas charakteryzacji pokazywała mi śmieszne filmiki z YouTube'a. Jako pierwsza zapoznała mnie z "Gangnam Style". Kto by pomyślał, że jest fanką K-popu? Urządziła dla mnie imprezę, a na parkiecie potrafiła zamienić się w taneczne zwierzę.

W wywiadzie dla "Short List" Brytyjczyk zdradził, że również Eddie Redmayne ("Nędznicy") jest fanem koreańskiej muzyki. Obaj aktorzy czasami wybierają się do Koreatown na karaoke.

Wspólny film Tildy Swinton i Toma Hiddlestona - "Only Lovers Left Alive" - zadebiutuje w kinach w grudniu 2013 roku. Parze partnerować będzie Mia Wasikowska jako młodsza siostra głównej bohaterki. Swinton będzie można wkrótce zobaczyć w produkcji science-fiction "Snowpiercer", zaś Hiddleston na ekrany powróci w listopadzie jako czarny charakter Loki w filmie "Thor: Mroczny Świat".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl