Blisko ludziRutkowski kpi z polskich celebrytów. I to zdjęcie...

Rutkowski kpi z polskich celebrytów. I to zdjęcie...

Rafał Rutkowski zakpił z celebrytów i ich podróży
Rafał Rutkowski zakpił z celebrytów i ich podróży
Źródło zdjęć: © Instagram
29.03.2021 15:19

Pandemia trwa już od ponad roku i nic nie zapowiada, aby w najbliższym czasie jej siła miała zmaleć. I choć większość ludzi cierpi z powodu samotności, braku kontaktu z innymi osobami czy problemów z pracą, to wielu polskim celebrytom "udaje się" w pełni cieszyć się życiem i np. chwalić się zdjęciami z egzotycznych podróży. Z gwiazd i ich wycieczek podczas pandemii postanowił mocno zakpić Rafał Rutkowski.

Dubaj, Zanzibar, Meksyk... To kilka obecnie najbardziej popularnych turystycznych destynacji wśród polskich celebrytów, którzy trudy pandemii postanawiają przetrwać w towarzystwie morza i egzotycznych widoków. I choć wiele osób krytykuje gwiazdy za to, że z wakacji mogą przywieźć do kraju kolejną mutację koronawirusa, to celebryci niewiele sobie z tego robią.

Do sytuacji postanowił się odnieść aktor Rafał Rutkowski, który na swoim profilu na Instagramie zamieścił pamiątkowe zdjęcie z Tatr i opatrzył je bardzo wymownym opisem.

Pisać posty jak celebryci

- Chcesz pisać posty na Instagramie jak celebryci ? 1.Wybierz zdjęcie z egzotycznego miejsca, lub takiego w którym „szaraczki” rzadko bywają. Żeby trochę podziwiali i zazdrościli. Zaskocz. Latem pokaż ośnieżone góry, zimą plaże i palmy. W czasie pandemii, pokaż cokolwiek za granicą, bo większość i tak nie stać na wyjazd, albo siedzą w domu z dzieciakami, albo są na kwarantannie, albo ratują bankrutujące firmy, albo nie wyjeżdżają bo czują odpowiedzialność za akcję „siedź na dupie zostań w domu”, którą propagowałeś kilka miesięcy temu - brzmi fragment wpisu aktora.

Dalej jest już tylko ostrzej. Rutkowski wyśmiewa najmodniejsze "pozy do zdjęć" celebrytów i - jego zdaniem - pozornie interesowanie się swoimi fanami. "Potem jakieś pytanie bezpośrednio do folołersów, żeby komentowali, i myśleli że się nimi interesujesz, a tak naprawdę chodzi o algorytmy które preferują komentarze i lepiej uwidaczniają posty. Np. „ A wy lubicie góry”, albo „A jak wasz weekend?”, albo moje ulubione „Co polecacie w Paryżu" - brzmi kolejny fragment wpisu aktora.

Post Rafała Rutkowskiego wywołał ogromne poruszenie w sieci. Komentujący zgadzają się ze "spostrzeżeniami" aktora - szczególnie tymi dotyczącymi zainteresowania ze strony gwiazd. Czy któryś z celebrytów odpowie na post Rutkowskiego?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta