Blisko ludziTajner i Żyła to przyjaciółki. Dominika wygadała się w sprawie Piotra

Tajner i Żyła to przyjaciółki. Dominika wygadała się w sprawie Piotra

Justyna Żyła to była żona Piotra Żyły
Justyna Żyła to była żona Piotra Żyły
Źródło zdjęć: © AKPA, AKPA | Krzemiński Jordan

13.04.2021 16:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dominika Tajner i Justyna Żyła są ze sobą w bliskich relacjach już od wielu lat. Teraz Tajner zdradziła co nieco na temat relacji przyjaciółki z byłym mężem. Te doniesienia mogą niektórych zaskoczyć!

Dominika Tajner i Justyna Żyła poznały się podczas prób do "Tańca z gwiazdami", w którym obie występowały. Panie szybko się polubiły, a gdy ruszyła sprawa rozwodowa Tajner i Michała Wiśniewskiego, nowa przyjaciółka zrobiła wszystko, aby wesprzeć Dominikę.

Przyjaźń Tajner i Żyły

Jak się okazuje, obie panie są w bardzo bliskich relacjach do dziś, a Dominika Tajner dobrze wie nawet o tym, jak układa się między Justyną Żyłą, a jej byłem mężem - Piotrem. W rozmowie z "Jastrząb Post" uchyliła nawet rąbka tajemnicy.

- Ja słyszałam, że bardzo dobrze te relacje się układają. Powolutku. To są zawsze emocje, jak się rozchodzisz. Szczególnie jak są dzieci. Mnie z Michałem dzieci nie łączą, więc mamy mniej pola do konfliktów. Natomiast chyba z tego, co wiem, to gdzieś nawet Justyna była widziana z nim na jednym stoku w trakcie zawodów swojej córeczki, więc chyba nie jest aż tak źle - powiedziała Tajner.

Dominikę zapytano również o to, czy ze swoją przyjaciółką zdarza się jej rozmawiać na temat nowej partnerki Piotra Żyły - Marceliny Ziętek. Tajner stwierdziła jednak, że najczęściej gawędzi z bliską koleżanką raczej o przepisach czy dietach. Wygląda na to, że choć Dominika Tajner jest teraz mocno zajęta budowaniem relacji z nowym partnerem, to wciąż znajduje czas dla bliskich przyjaciół.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (30)
Zobacz także