Trwa ładowanie...

Widują się tylko przed snem. Mężczyzna ma dosyć związku z pracoholiczką

"Nieważne czy to środek tygodnia, czy weekend, nawet nie pyta mnie, czy może mam jakieś plany. Po prostu mi oświadcza, że idzie do roboty i tyle" – żali się mężczyzna, który zastanawia się, czy związek z pracoholiczką ma sens.

Share
Widują się tylko przed snem. Mężczyzna ma dosyć związku z pracoholiczką
Źródło: Getty Images
d3zlqdq

W czasach, kiedy coraz więcej ludzi żyje w biegu i toczy się nieustanny wyścig szczurów, trudno zbudować trwałą relację. Jeden z użytkowników forum WP Kafeteria poprosił forumowiczów o radę dotyczącą związku z pracoholiczką.

Związek z pracoholiczką

Mężczyzna i jego partnerka mieszkają ze sobą od pół roku. Ten krótki czas wystarczył, aby pojawiły się wątpliwości dotyczące ich wspólnej przyszłości. "Ona studiuje i pracuje, co akurat rozumiem, bo trzeba za coś żyć, ale ona pracuje nawet wtedy, kiedy tego zwyczajnie nie potrzebuje" – wyznał zaniepokojony forumowicz.

d3zlqdq

W grudniu para spędziła wspólnie święta, jednak poza tym widywali się zaledwie chwilę przed snem. "Odkąd mieszkamy razem, na palcach jednej ręki mogę policzyć dni, które mogliśmy ze sobą spędzić w całości" – napisał.

Następnie zdradził, że za każdym razem, gdy do dziewczyny dzwoni pracodawca, ta nie potrafi odmówić i natychmiast zgadza się na dodatkowe godziny pracy. Najbardziej boli go to, że partnerka nie liczy się z jego zdaniem na ten temat.

"Zrozumiałbym, gdyby to były jakieś ambitne zajęcia, dające przyszłość, jednak to są zwykłe prace dorywcze, w których liczy się jedynie aspekt finansowy. Nie wiem, czy takie życie w ogóle ma sens, bo właściwie i tak mieszkam sam" – żalił się.

d3zlqdq

Na koniec dodał, że przez pracoholizm jego partnerki ich relacja zaczęła się psuć. Coraz częściej się kłócą i oddalają się od siebie. "Moim zdaniem powodem jest to, że właściwie się nie widujemy, a jeśli już się widujemy, to oboje jesteśmy zmęczeni chwilę przed snem" – zakończył.

Użytkownicy pospieszyli mu z radą: "Pogadaj z nią. Może brakuje jej pieniędzy albo na coś zbiera" – napisał jeden z nich. Inny zgodził się z nim i dodał, że jeśli rozmowa nie poskutkuje, powinien poszukać innej partnerki.

A wy, co o tym myślicie?

Zobacz także: Hanna i przyjaciele. Maciej Zień w kuchni Lis

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3zlqdq

Podziel się opinią

Share
d3zlqdq
d3zlqdq