Trwa ładowanie...

Wojciechowska szaleje ze swoim tatą. Podbili parkiet

Podczas gdy wszyscy świętowali stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości, Martyna Wojciechowska miała jeszcze jeden powód do świętowania - urodziny jej taty. Z tej okazji podzieliła się filmem, który pokazał, po kim odziedziczyła tyle energii.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Martyna często chwali się swoimi rodzicami
Martyna często chwali się swoimi rodzicamiŹródło: Instagram.com, Fot: Martyna Wojciechowska
d4acwyb

Ojciec Martyny skończył w tym roku 84 lata. Trzeba przyznać, że energią dorównuje niejednemu dwudziestolatkowi - na parkiecie tańczy ze swoją córką, jakby był co najmniej w jej wieku. Martyna także kipi energią i daje popis swoich tanecznych ruchów na parkiecie.

Martyna do filmu dodała podpis: "Zobaczcie to! 84 LATA i jaka energia i siła witalna! Już wiadomo po kim to odziedziczyłam. Prawda, że mój TATA to król parkietu?". Wojciechowska nie po raz pierwszy chwali się rodzicami na swoich profilach w mediach społecznościowych.

"Mamo, Tato dziękuję Wam, że jestem!" - dodała Martyna pod innym zdjęciem z rodzicami. "Zawsze miałam Wasze wsparcie i mogłam rozwijać swoje PASJE, nawet te najbardziej szalone. Tacy rodzice to prawdziwy skarb! Jesteście moją Inspiracją".

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4acwyb

Podziel się opinią

Share
d4acwyb
d4acwyb