GwiazdyZofia Zborowska długo ukrywała ciążę. Jednak ktoś domyślił się wcześniej

Zofia Zborowska długo ukrywała ciążę. Jednak ktoś domyślił się wcześniej

Zofia Zborowska wyjawiła anegdotę z sesji zdjęciowej.
Zofia Zborowska wyjawiła anegdotę z sesji zdjęciowej.
Źródło zdjęć: © AKPA

07.04.2021 13:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aktorka Zofia Zborowska bardzo długo ukrywała przed światem informację o swojej ciąży. Jak sama przyznała, chciała mieć pewność, że zarówno z nią, jak i z dzieckiem wszystko jest w porządku i czekała na odbiór wyników badań. Dopiero wtedy razem z mężem Andrzejem Wroną przekazała radosną nowinę.

Jakiś czas temu w magazynie "Viva" ukazał się wywiad z Zofią Zborowską i jej mamą Marią Winiarską. Rozmowa z aktorkami została okraszona wieloma ciekawymi zdjęciami ze specjalnej sesji. Już wtedy Zborowska była w ciąży, ale trzymała tę informację wyłącznie dla siebie. Niedawno zdradziła, że ktoś na planie przez przypadek "odkrył" skrywaną przez nią tajemnicę.

Widoczne zmiany zdradziły aktorkę

Zofia Zborowska jest znana ze swojej szczerości na wiele tematów. Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się swoimi przemyśleniami na nurtujące ją kwestie. Skrzętnie ukrywana ciąża była w ostatnim czasie przedmiotem wielu spekulacji. Zborowska po ujawnieniu informacji coraz chętniej zaczęła odpowiadać na pytania związane z jej samopoczuciem.

Zaledwie kilka dni po ogłoszeniu radosnych wieści, aktorka przekazała kolejną wiadomość. Wyznała, że zdiagnozowano u niej wrodzoną nadkrzepliwość, czyli trombofilię. Okazuje się, że Zborowska nie zdawała sobie sprawy z choroby, dopóki nie zrobiła szczegółowych badań. Aktorka apelowała do innych kobiet, aby na siebie uważały i nie lekceważyły tego schorzenia, bo może doprowadzić do utraty ciąży.

Zborowska zdecydowała się powrócić wspomnieniami także do sesji zdjęciowej wykonanej dla "Vivy". Wstawiła jedną z fotek, na której jest z mamą, a przy okazji opisała pewną anegdotę z planu. Choć wówczas jeszcze nikt nie wiedział, że aktorka jest w ciąży, zmiany w jej wyglądzie zauważył fryzjer.

"Nasza pierwsza sesja w trójkę, ale nikt na planie (poza mną) o tym nie wiedział... A nie! Kamil Pecka wypalił, jak zobaczył mój biust: Zośka, a Ty nie jesteś w ciąży?! A ja w odpowiedzi się tylko głupio uśmiechnęłam #biustzdradziłjakopierwszy" - napisała.

Po ujawnieniu sekretu Zborowska wyjawiła także, że tuszowanie ciążowego brzucha było dla niej męczące i karkołomne. Aktorka zaznaczyła jednak, że nie zamierza kreować swojego konta na profil poświęcony wyłącznie ciąży i macierzyństwu, ale cały czas będzie przekazywać szczere opinie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także