Trwa ładowanie...

Gosia Baczyńska ze złotym medalem

Projektantka Gosia Baczyńska otrzymała odznakę Złoto Logo Polski. Oznacza to, że mamy nową modową ambasadorkę kraju. Sprawdźcie!

Gosia Baczyńska ze złotym medalemŹródło: Fashion Post
d3e3icv
d3e3icv

Projektantka Gosia Baczyńska otrzymała odznakę Złoto Logo Polski. Oznacza to, że mamy nową modową ambasadorkę kraju. Sprawdźcie!

Złote Logo Polski to prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez Polską Organizację Turystyczną dla wybitnych obywateli kraju. Nominacje zgłaszane są przez dyrektorów departamentów i ośrodków zagranicznych organizacji, a Złote Logo przyznaje się od kilku lat, dokładnie od 2011 roku. Jednym z pierwszych laureatów był sam Lech Wałęsa, nagrodę mają też na koncie aktorzy Andrzej Seweryn i Daniel Olbrychski, podróżniczka i pisarka Elżbieta Dzikowska, gwiazda futbolu Jerzy Dudek czy profesor Michał Kleiber, prezes Polskiej Akademii Nauk.

Szanowani i lubiani, podziwiani za osiągnięcia w dziedzinie gospodarki, nauki, polityki, kultury, sportu, mediów. W tym gronie znalazła się właśnie polska projektantka, która niedawno obchodziła osiemnastolecie istnienia swojej marki. Jest jedyną Polką, która pokazywała publiczności kolekcję podczas Paryskiego Tygodnia Mody i jedną z niewielu, którym udało się mieć w czasie tego prestiżowego wydarzenia showroom w stolicy Francji. Jej kolekcje zachwycają detalem i formą, ubiera największe gwiazdy polskiej śmietanki towarzyskiej, a przede wszystkim, doskonale zna się na branży mody. W myśl hasła „Promujemy Polskę razem”, po burzliwych obradach jury, to właśnie Baczyńskiej przyznano wyróżnienie.

Taka wizytówka Polski zdecydowanie nam pochlebia, gratulujemy!

(fot. materiały prasowe)
Źródło: (fot. materiały prasowe)

Weronika Płocha

Filolożka fińska, absolwentka londyńskiego Central Saint Martins, dziennikarka i umysł mocno kreatywny, raczej mało ścisły. Moda to jeden z głównych obszarów jej zainteresowań - zarówno naukowo jak i zawodowo. Ma na swoim koncie prowadzenie portali modowych, współpracę z polską projektantką Justyną Chrabelską i projekty lifestyle'owe dla agencji reklamowych oraz dużych marek.

d3e3icv

[

]( http://fashionpost.pl/ )

d3e3icv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3e3icv