Edyta Górniak zdecydowała się na swój własny biznes. Gwiazda uruchomiła kanał internetowy o nazwie Akademia Przebudzenia. - Życzę nam miłej podróży, wzajemnej edukacji podczas rozwoju, czyli wzniesienia świadomości naszej nowej ziemi. Nowej ziemi, czyli nowych nas - ekscytuje się artystka.
Kinga Rusin w relacji na swoim instagramowym profilu podsumowała 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy i pogratulowała rekordu wszystkim, którzy przyczynili się do jego pobicia. Jednocześnie jako miłośniczka zwierząt wyraziła ubolewanie nad tym, że po raz kolejny podczas wydarzenia puszczono fajerwerki.
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka rzadko mówią o swoim uczuciu. Ostatnio zaś prezenterka zdecydowała się nieco opowiedzieć o ich relacji, a także o reakcji swojego męża na wieść o ich pierwszym dziecku. Z ust muzyka padły wówczas bardzo zaskakujące słowa.
Ida Nowakowska wraz z mężem Jackiem Herndonem i synkiem Maksem wybrała się w kolejną podróż samolotem. Na tę okazję założyła chłopcu wyjątkowy strój, a stewardessy wprost rozpływały się nad maluchem. Nowakowska zrelacjonowała lot w krótkim filmiku, który opublikowała na Instagramie.
Profesor Krystyna Pawłowicz to kobieta, którą opinia publiczna zna przede wszystkim z dosadnych, nierzadko kontrowersyjnych wypowiedzi. Postanowiliśmy z innej strony przyjrzeć się sędzinie Trybunału Konstytucyjnego, przeanalizowaliśmy jej stylizacje.
Agnieszka Woźniak-Starak nie boi się odrobiny szaleństwa, zwłaszcza jeśli chodzi o kreowanie swojego wizerunku. Ostatnio dziennikarka pochwaliła się swoją obłędną metamorfozą. Zresztą, zobaczcie sami.
Katarzyna Glinka pochwaliła się zdjęciem z egzotycznych wakacji. Pozuje do niego w kostiumie kąpielowym. Piękną fotografię zrobił jej 10-letni syn Filip. Zresztą, zobaczcie sami.
Natasza Urbańska odniosła się do najnowszych medialnych doniesień na temat swojej nastoletniej córki Kaliny. Piosenkarka stanowczo zdementowała nieprawdziwe informacje.
Seksuolodzy nie mają wątpliwości, że pierwszy partner seksualny bywa tym najważniejszym. Jakość pierwszego razu często determinuje przyszłe życie seksualne kobiety. Czasem zdarza się tak, że pierwszy partner jest tym ostatnim. - Czasem uprawiamy tzw. waniliowy seks, ale wciąż zdarza nam się fantazjować i szaleć - mówi 40-letnia Agnieszka, której mąż jest jedynym partnerem seksualnym.
Maciej Orłoś i Joanna Twardowska-Orłoś rozstali się po 26 latach małżeństwa. Dziennikarz zdecydował się na komentarz dotyczący rozpadu swojego, już trzeciego, związku małżeńskiego.
Rozpad małżeństwa uchodzi za jedno z najbardziej krytycznych zdarzeń w naszym życiu. Nie wszystkim jednak rozwód kojarzy się z traumą. – Dla mnie to było uwolnienie – wyznaje Łucja.
Edyta Wojtczak jest legendą Telewizji Polskiej. Piękna spikerka szybko zdobyła sympatię widzów i stała się wzorem dla młodszych koleżanek. Niestety, jej życie uczuciowe było mniej udane niż to zawodowe. Na powrót męża czekała… 30 lat!
Księżna Charlene od listopada zeszłego roku odbywa leczenie na oddziale zamkniętym. Jest to pokłosie długiego leczenia laryngologicznego w RPA, co miało wykończyć ją zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Teraz pałac książęcy wydał oświadczenie o stanie jej zdrowia. Księżna Charlene nie będzie uczestniczyła w tegorocznych obchodach Dnia Świętej Dewoty w Monako.
Artystka opublikowała na swoim profilu na Instagramie fragment teledysku do nowego utworu, w którym żywiołowo tańczy z odkurzaczem w salonie. Spójrzcie tylko na tę energię. Ewa Farna dosłownie promienieje w ciąży!
Sylwia Bomba ma 3-letnią córkę Antosię, o której wychowywaniu często opowiada w mediach społecznościowych. Teraz zdradziła, z jakimi problemami zdrowotnymi mierzy się dziewczynka.
Nie wszyscy wiedzą, że Iga Świątek ma starszą siostrę – 24-letnią Agatę. To ona zaraziła ją miłością do tenisa ziemnego. Sama zdecydowała się zrezygnować ze sportu i iść bardziej w kierunku medycznym, lecz kibicuje siostrze podczas jej wszystkich ważnych starć na korcie.
Zagraniczne media donoszą, że Jennifer Aniston jest ponownie zakochana. Tym razem jej wybrankiem ma być znany muzyk. Najbliżsi wspierają ich związek. Czy przetrwa próbę czasu?
"Czas najwyższy" – skomentowała Joanna Racewicz nauczanie zdalne wprowadzone ze względu na wzrost zachorowań na COVID-19. Jednocześnie stwierdziła, że realia dzisiejszej młodzieży to kombinacja strachu, izolacji i powodowanych tym problemów natury psychicznej. Wyraźnie martwi się o syna i jego pokolenie, którego rzeczywistością stał się internet.
Dorota Szelągowska wykonała dla klientów projekt wystroju wnętrz domu, w którym dominować będą czerń, biel oraz szarości. Pochwaliła się nim w mediach społecznościowych. Nie wszystkim internautom projekt przypadł do gustu. Niektórzy twierdzą, że wnętrza są smutne, a nawet bezduszne.
Barbara i Jacek Bursztynowicz uchodzą za jedną z najbardziej zgranych, aktorskich par. Poznali się jeszcze na studiach. - Zakochałem się w Basi w jednej chwili - zdradza artysta. Dziś urocza para świętuje 45. rocznicę ślubu.
25 stycznia zmarła Agnieszka z Częstochowy. Rodzina kobiety uważa, że 37-latka stała się kolejną ofiarą surowego zakazu aborcji. Do głośnej tragedii odniosła się Ewa Chodakowska. - Agnieszka osierociła trójkę dzieci - mówi.
Aktorka Joanna Kurowska jest doskonale znana widzom z wielu ról filmowych, serialowych i teatralnych. Niewielu z nich jednak wie, że aktorka tak naprawdę nie ma na imię Joanna. Na "zmianę" zdecydowała się jeszcze w czasach uczęszczania do szkoły aktorskiej.
Maja Ostaszewska postanowiła odnieść się w mediach społecznościowych do tragicznej śmierci ciężarnej pacjentki z Częstochowy, 37-letniej Agnieszki. Aktorka i aktywistka skomentowała to jednym słowem, a dodane przez nią trzy kropki oznaczają, że jest zdruzgotana tym, co dzieje się w kraju.
Modelka Paulina Porizkova ma 56 lat i nie próbuje zatrzymać upływającego czasu. "Wierzę, że nasze dojrzewające twarze i ciała to nie walące się na głowy sufity, które wymagają natychmiastowej korekty i zmiany. To jedynie inny rodzaj piękna" - wyjaśnia, namawiając do samoakceptacji i wzajemnego wspierania się.