Trwa ładowanie...
Megafon.pl
gwyneth paltrow

Gwyneth przy garach schodzi na ziemię

Gwyneth Paltrow regularnie gotuje dla rodziny, aby "zejść na ziemię". W ten sposób stosuje się do rad mamy swojego byłego chłopaka, Brada Pitta.

Share
Gwyneth przy garach schodzi na ziemię
Źródło: AP
d93ld8x

Gwyneth Paltrow regularnie gotuje dla rodziny, aby "zejść na ziemię". W ten sposób stosuje się do rad mamy swojego byłego chłopaka, Brada Pitta. Paltrow i Pitt byli parą w latach 90. Mama aktora sugerowała niedoszłej synowej, aby ta spędzała jak najwięcej czasu w kuchni i w ten sposób odzyskiwała kontakt z rzeczywistością.
- Moje życie bywa surrealistyczne, kompletnie oderwane od rzeczywistości - tłumaczy Paltrow. - Robię zbyt wiele rzeczy naraz i często nie wiem, co się wokół mnie dzieje. W zeszłym tygodniu spędzałam czas w domu, z dziećmi. Gdy tylko zarzuciłam sobie na ramię ręcznik kuchenny, od razu poczułam, że wracam na ziemię.

- To zabawne, ale nauczyła mnie tego mama Brada Pitta. Powiedziała, że gdy stoi się przy garnkach, od razu odzyskuje się kontakt ze światem. I to święta prawda. Staram się więc jak najczęściej gotować dla rodziny. Bardzo to lubię. Czuję się wtedy spokojna, zrelaksowana i szczęśliwa.

Gwyneth Paltrow zagrała ostatnio w dramacie "Country Strong".

(ma)

d93ld8x

Podziel się opinią

Share
d93ld8x
d93ld8x
Strona Główna WP