Horoskop dzienny – 17 sierpnia. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny – 17 sierpnia. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 17 sierpnia
Horoskop dzienny 17 sierpnia
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
16.08.2023 15:04

Horoskop dzienny 17 sierpnia. Ten czwartek będzie dniem raczej leniwym. Wiele osób postanowi skorzystać z długiego weekendu, a ci, którzy pozostaną na stanowiskach, nie znajdą w sobie wiele motywacji do działania. Gwiazdy wszystkim znakom radzą odpoczywać, ile tylko się da.

Baran – horoskop dzienny, czwartek 17.08.2023

Barany ciężko będzie dzisiaj zmusić do czynu. Nie mają ani ochoty, ani motywacji do działania. Wiele osób urodzonych w tym znaku obija się podczas krótszych lub dłuższych wyjazdów, a pozostali walczą z obowiązkami, które idą im wolno i opornie. Najważniejsze to się nie przepracowywać, jeśli nie trzeba. Wtedy Baranom uda się jakoś przeżyć ten niewdzięczny dzień.

Byk – horoskop dzienny, czwartek 17.08.2023

Na Byki będzie czekać dzisiaj ważna wiadomość, która może znacząco wpłynąć na dalszy bieg ich życia. Nawet jeśli jej treść nie bardzo przypadnie im do gustu, muszą pamiętać, żeby nie karać posłańca. To nie on jest winien, tylko Byk i – najprawdopodobniej – złe decyzje, które podjął w ostatnim czasie. Teraz musi nauczyć się żyć z konsekwencjami. Nie ma innego racjonalnego wyjścia.

Bliźnięta – horoskop dzienny, czwartek 17.08.2023

Osoby urodzone w znaku Bliźniąt na pewno na długo zapamiętają ten czwartek. Mogą mieć dzisiaj wyjątkowego pecha, a wszystko, co sobie zmierzą, odwróci się przeciwko nim – czasami w doprawdy zadziwiający sposób. Najgorzej, jeśli nie wierzą w istnienie pecha i postanowią zbagatelizować to ostrzeżenie. Ucierpią jeszcze bardziej, jeśli postanowią dzisiaj bezmyślnie sprowokować los.

Rak – horoskop dzienny, czwartek 17.08.2023

Rak może w czwartek liczyć na niezwykłe atrakcje, zwłaszcza jeśli wziął urlop na długi weekend. Na pewno nie spędzi go w domu – szkoda pięknej pogody i letniej aury. Większość osób urodzonych w tym znaku stała się ostatnio aktywna i stara się nie tracić czasu na przesiadywanie wśród czterech ścian. Ruch i świeże powietrze to najlepsze lekarstwa na zmęczenie i troski.

Lew – horoskop dzienny, czwartek 17.08.2023

Lew ma silny charakter, co nie zawsze mu służy. Podczas długiego weekendu musi się nauczyć uważnie słuchać innych ludzi i zwracać uwagę na ich potrzeby. Nie powinien zmuszać bliskich, aby robili to, na co absolutnie nie mają ochoty, z powodu jakiegoś jego widzimisię. Czasami lepiej odpuścić dla świętego spokoju, jak również dla zachowania zdrowej harmonii w rodzinie.

Panna – horoskop dzienny, czwartek 17.08.2023

U Panien dzisiaj nieco pod górkę. Niedawno się komuś naraziły i teraz będą musiały ponieść tego przykre konsekwencje – odczują je szczególnie boleśnie, jeśli uraziły kogoś z rodziny. W czwartek mogą również poczuć spadek formy, który pociągnie za sobą brak motywacji do działania. Jeśli muszą zrobić coś ważnego, najlepiej będzie to odłożyć. Jeśli się nie da, warto poprosić o pomoc, aby uniknąć błędów bądź opóźnień.

Waga – horoskop dzienny, czwartek 17.08.2023

Szansa od losu czeka na odważne Wagi, które nie boją się ryzyka. Taka szansa zdarza się rzadko, ale wymaga wiele poświęcenia oraz odwagi do działania. Chociaż brzmi to enigmatycznie, gdy zodiakalna Waga otrzyma zapowiedź wielkiego przełomu, od razu zorientuje się, o co chodzi i co ma zrobić. Jak zwykle, wiele zależy od indywidualnych okoliczności i wcześniejszych starań.

Skorpion – horoskop dzienny, czwartek 17.08.2023

Osoby urodzone w znaku Skorpiona czeka wielka radość. Ich plany powiodą się dzisiaj wspaniale – dowiedzą się, że coś, na co już powoli traciły nadzieję, jest jednak możliwe do wykonania. Ta informacja wprawi Skorpiony w doskonały nastrój na resztę dnia, a nawet dłużej. Będą mogły wreszcie wyluzować i psychicznie odpocząć, wiedząc, że w najbliższej przyszłości czekają je same dobre rzeczy.

Strzelec – horoskop dzienny, czwartek 17.08.2023

Czwartek u Strzelca może się okazać nieco nerwowy. Wszyscy w pracy będą chcieli jak najszybciej zakończyć swoje zadania, więc mogą go naciskać i zawracać głowę częściej niż zwykle. Musi to jakoś znieść, bo aż do końca tego dnia nie będzie lepiej. Dobra wiadomość jest taka, że jeżeli teraz się przemęczy, również pozbędzie się wielu przykrych obowiązków tuż przed weekendem, a to zawsze plus.

Koziorożec – horoskop dzienny, czwartek 17.08.2023

Ktoś czuwa nad Koziorożcem. To znak bardzo uparty i przekonany o swojej racji, nawet jeśli jej nie ma. Potrafi do upadłego walczyć o przegraną sprawę, dlatego tak ważne jest, aby miał przy sobie kogoś, kto umiejętnie nim pokieruje. Przekona, że czegoś nie warto robić albo że przed podjęcie decyzji warto się jeszcze zastanowić. Koziorożec nie zawsze to docenia, więc może najwyższy czas, aby teraz to zrobił.

Wodnik – horoskop dzienny, czwartek 17.08.2023

W życiu Wodnika dużo się ostatnio dzieje, dlatego najlepiej, aby cały przedłużony weekend – o ile to tylko możliwe – poświęcił na odpoczynek. Dobrze będzie, jeśli spotka się ze znajomymi, wymieni plotkami i nadrobi stracony czas. Może usłyszeć coś ciekawego o wspólnym znajomym albo dzięki przyjaciołom nawiązać nowe i korzystne kontakty. Nigdy nie wiadomo, do czego doprowadzi wyjście na drinka.

Ryby – horoskop dzienny, czwartek 17.08.2023

Ryba napotka dzisiaj problem, z którym nie poradzi sobie tak łatwo i szybko, jak jej się wydawało. Ta sytuacja może się za nią ciągnąć przez kilka kolejnych dni, psując humor oraz spędzając sen z powiek. Na szczęście dzięki pomocy kogoś życzliwego w końcu znajdzie idealne wyjście z sytuacji. Dzięki temu wszystko znowu zacznie się układać, a Ryba spojrzy na świat o wiele bardziej optymistycznie.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!