Horoskop dzienny – 20 lipca. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 20 lipca
Horoskop dzienny 20 lipca

19.07.2023 21:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Horoskop dzienny 20 lipca. Słońce w trygonie z Neptunem zapewni kreatywny dzień, który wielu osobom pozwoli rozwinąć talenty. Czwartek warto spędzić twórczo albo chociaż cieszyć się twórczością innych, czytając lub słuchając muzyki.

Baran – horoskop dzienny, czwartek 20.07.2023

Urodzone w tym znaku osoby, które mają zacięcie artystyczne, koniecznie powinny wykorzystać sprzyjający układ planet, aby ruszyć z pewnym projektem, który długo odkładały, ponieważ czuły się niepewne albo zniechęcone. Teraz powinny odsunąć na bok wątpliwości, bo jeśli nie spróbują, nigdy nie dowiedzą się, czy było warto. Barany muszą wierzyć w siebie i działać odważnie.

Byk – horoskop dzienny, czwartek 20.07.2023

U Byka może być dzisiaj wesoło, wiele osób urodzonych w tym znaku czeka ważne spotkanie z kimś, kogo dawno nie widzieli. Trzeba będzie nadrobić zaległości, jednak mimo długiej przerwy rozmowa potoczy się gładko. Wieczorem warto nieco się wyciszyć, odpocząć i zrelaksować. WIelkimi krokami zbliża się weekend, może przydałoby się coś zaplanować – np. niespodziankę dla bliskiej osoby.

Bliźnięta – horoskop dzienny, czwartek 20.07.2023

Słońce w trygonie z Neptunem silnie podziała na Bliźnięta, zwłaszcza te osoby, które są uzdolnione artystycznie. Od dawna chciały się wykazać, jednak miały problemy z motywacją. Teraz odnajdą inspirację w najmniej spodziewanym miejscu, wrócą do dawnych projektów i w końcu zdołają je ukończyć. Oczywiście nie wszystko zdarzy się w czwartek, takie rzeczy wymagają czasu, ale Bliźnięta są już na dobrej drodze.

Rak – horoskop dzienny, czwartek 20.07.2023

Osoby urodzone w znaku Raka potrzebują nieco odpoczynku. Jeśli jeszcze nie wybrały się w tym roku na urlop, muszą zacząć go planować. Potrzebują chwili oddechu i regeneracji z dala od obowiązków. Lato nie sprzyja zamknięciu w biurowych przestrzeniach, ciężko poczuć słońce w lodowatej klimatyzacji. Trzeba się uwolnić od obowiązków i odpocząć nad brzegiem morza lub w środku lasu.

Lew – horoskop dzienny, czwartek 20.07.2023

Lew może być dzisiaj nerwowy. Jakieś wydarzenie rozdrażni go o poranku, a później ciężko mu będzie się uspokoić. Słońce w trygonie z Neptunem sprawi, że zatęskni za czymś w swoim życiu – pewnie za kontaktem ze sztuką i twórczością, jeżeli wcześniej działał aktywnie na tym polu. Niestety, praca zawodowa pochłania go tak bardzo, że nie ma czasu na przyjemności, a frustracja rośnie…

Panna – horoskop dzienny, czwartek 20.07.2023

Czwartek może przynieść Pannie ważną informację na temat sprawy, która zaprzątała jej myśli. Dzięki temu w końcu poczuje się spokojniej. Bardzo ważne jest, aby dzisiaj się nie przepracowywała – wszystko jeszcze zdąży nadrobić, a równowaga psychiczna jest najważniejsza. Wieczór koniecznie powinna spędzić przyjemnie, może z dobrym filmem lub książką? W ten sposób na pewno wypocznie.

Waga – horoskop dzienny, czwartek 20.07.2023

Słońce w trygonie z Neptunem obudzi uśpione ambicje Wagi. Jeśli kiedyś marzyła o innej ścieżce rozwoju, teraz powróci to do niej ze zdwojoną siłą. I w zasadzie dobrze – jeśli Waga chce coś zmienić w swoim życiu, teraz jest na to najlepszy czas. Warto o siebie walczyć, szukać szczęścia, próbować różnych rzeczy. Życie jest jedno, więc trzeba je przeżyć jak najlepiej i jak najciekawiej.

Skorpion – horoskop dzienny, czwartek 20.07.2023

Osoby urodzone w znaku Skorpiona mogą dzisiaj doświadczać zmiennych nastrojów. Coś lub ktoś je dzisiaj rozdrażni i chociaż będą próbowały się uspokoić, nie do końca im się to uda. Zły humor powracać będzie falami w czasie pracy, dopiero wieczorem Skorpion nieco się rozpogodzi – być może pod wpływem miłego gestu, jakiego doświadczy ze strony swojego partnera.

Strzelec – horoskop dzienny, czwartek 20.07.2023

Strzelec będzie dzisiaj w całości pochłonięty własnymi sprawami. Jeśli ktoś będzie domagał się jego uwagi, prawdopodobnie srogo się zawiedzie. Ważne, aby osoby urodzone w tym znaku nie zaniedbały swoich obowiązków, z których mogą zostać brutalnie rozliczone. Zbliża się koniec miesiąca, a to zawsze niebezpieczny czas – szczególnie dla pracowników korporacji, którzy już wiedzą, co to oznacza.

Koziorożec – horoskop dzienny, czwartek 20.07.2023

W czwartek Koziorożec może spodziewać się spokojnego dnia, podczas którego nie wydarzy się nic specjalnie ciekawego. Jeśli wykona wszystkie swoje zadania, będzie mógł urwać się z pracy nieco wcześniej i nadgonić inne pilne sprawy, które upominają się o jego uwagę. Wkrótce Koziorożec będzie musiał podjąć ważną decyzję. Dobrze, aby już zaczął o tym myśleć, rozważając wszelkie za i przeciw.

Wodnik – horoskop dzienny, czwartek 20.07.2023

Słońce w trygonie z Neptunem wpłynie pozytywnie na Wodnika, który postanowi przeznaczyć nieco więcej czasu na rozwój osobisty i duchowy. Może znajdzie sobie nowe hobby albo zacznie więcej czytać? Na pewno postanowi spełnić jakieś ważne dla siebie postanowienie, które ciągle odwlekał. To dobry czas na pozytywne zmiany w życiu, wystarczy odrobina motywacji.

Ryby – horoskop dzienny, czwartek 20.07.2023

Ryby wciąż będą w kreatywnym nastroju, mogą za to podziękować sprzyjającemu układowi planet. Jeśli tak dalej pójdzie, być może to lato wiele zmieni w ich życiu, a osoby urodzone w znaku Ryb odważą się na poważny krok, na który od dawna mają ochotę, jednak wciąż brakuje im odwagi. Może tym razem w końcu się przełamią? Życiowych rewolucji nie da się unikać w nieskończoność.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)