GwiazdyIzabela Janachowska i jej nietypowy doradca wizerunkowy

Izabela Janachowska i jej nietypowy doradca wizerunkowy

Izabela Janachowska i jej nietypowy doradca wizerunkowy
Źródło zdjęć: © AKPA
01.07.2016 12:39

Prezenterka chętnie robi odzieżowe zakupy razem z mężem. Podziwia jego wyczucie stylu i często korzysta z jego porad. Radzi się go nie tylko w sklepie, lecz także przed wyjściem z domu, gdy ma na sobie wybraną stylizację. Nie oznacza to, że ubiera się pod dyktando męża, często bowiem nie bierze pod uwagę jego krytycznego komentarza.

Zdaniem Izabeli Janachowskiej jej mąż, biznesmen Krzysztof Jabłoński, ma świetne wyczucie stylu i doskonale zna się na obowiązującej w danym sezonie modzie. Tancerka podkreśla, że ubierał się doskonale jeszcze zanim zostali parą, obecnie jednak chętnie zasięga jej rady przy wyborze odpowiedniej stylizacji. - Doradzamy sobie wzajemnie, ponieważ większość rzeczy kupujemy razem - mówi Izabela Janachowska. Gwiazda zapewnia, że oboje z mężem lubią wspólne zakupy odzieżowe. W przeciwieństwie do większości mężczyzn Krzysztof Jabłoński nie ma bowiem oporów przed towarzyszeniem żonie w sklepach, o ile zakupy nie przeciągają się zbyt długo. - On mi dobrze doradza, muszę go czasami posłuchać. Bardzo cenię sobie to, że jest cierpliwy - mówi.
Biznesmen doradza żonie nie tylko podczas zakupów. Tancerka często przed wyjściem z domu pokazuje mu wybrane przez siebie stylizacje. Jeśli krytykuje jej wygląda, tancerka ponownie staje przed lustrem. Komentarz męża nie jest jednak jednoznaczny z decyzją, jaką podejmie gwiazda. - Stanę jeszcze raz przed lustrem, trzy razy przemyślę, czy na pewno jest źle, biorę to sobie czasami do serca i coś zmieniam - przyznaje.

Zobacz także: Tak sklepy oszukują podczas wyprzedaży

Źródło artykułu:Newseria