Trwa ładowanie...

Izabela Janachowska i jej nietypowy doradca wizerunkowy

Prezenterka chętnie robi odzieżowe zakupy razem z mężem. Podziwia jego wyczucie stylu i często korzysta z jego porad. Radzi się go nie tylko w sklepie, lecz także przed wyjściem z domu, gdy ma na sobie wybraną stylizację. Nie oznacza to, że ubiera się pod dyktando męża, często bowiem nie bierze pod uwagę jego krytycznego komentarza.

Share
Izabela Janachowska i jej nietypowy doradca wizerunkowyŹródło: AKPA
d1ztp8t

Zdaniem Izabeli Janachowskiej jej mąż, biznesmen Krzysztof Jabłoński, ma świetne wyczucie stylu i doskonale zna się na obowiązującej w danym sezonie modzie. Tancerka podkreśla, że ubierał się doskonale jeszcze zanim zostali parą, obecnie jednak chętnie zasięga jej rady przy wyborze odpowiedniej stylizacji. - Doradzamy sobie wzajemnie, ponieważ większość rzeczy kupujemy razem - mówi Izabela Janachowska. Gwiazda zapewnia, że oboje z mężem lubią wspólne zakupy odzieżowe. W przeciwieństwie do większości mężczyzn Krzysztof Jabłoński nie ma bowiem oporów przed towarzyszeniem żonie w sklepach, o ile zakupy nie przeciągają się zbyt długo. - On mi dobrze doradza, muszę go czasami posłuchać. Bardzo cenię sobie to, że jest cierpliwy - mówi.
Biznesmen doradza żonie nie tylko podczas zakupów. Tancerka często przed wyjściem z domu pokazuje mu wybrane przez siebie stylizacje. Jeśli krytykuje jej wygląda, tancerka ponownie staje przed lustrem. Komentarz męża nie jest jednak jednoznaczny z decyzją, jaką podejmie gwiazda. - Stanę jeszcze raz przed lustrem, trzy razy przemyślę, czy na pewno jest źle, biorę to sobie czasami do serca i coś zmieniam - przyznaje.

Zobacz także: Tak sklepy oszukują podczas wyprzedaży

d1ztp8t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ztp8t
d1ztp8t