ModaJak rozwinąć biznes modowy?

Jak rozwinąć biznes modowy?

Jak rozwinąć biznes modowy?
Źródło zdjęć: © materiały prasowe
23.09.2011 15:02, aktualizacja: 06.10.2011 10:35

Jak rozwinąć biznes modowy? Jak napisać skuteczny biznesplan? Dlaczego tak ważna jest strategia? Jak rozpoznać potencjalnych klientów i do nich dostosować ofertę? Czyli innymi słowy: podstawy biznesu niezbędne do skutecznego prowadzenia firmy modowej - to tematyka szkolenia Let Them Know organizowanego podczas najbliższej edycji Fashion Week Poland (26-30 października).

Jak rozwinąć biznes modowy? Jak napisać skuteczny biznesplan? Dlaczego tak ważna jest strategia? Jak rozpoznać potencjalnych klientów i do nich dostosować ofertę? Czyli innymi słowy: podstawy biznesu niezbędne do skutecznego prowadzenia firmy modowej - to tematyka szkolenia Let Them Know organizowanego podczas najbliższej edycji Fashion Week Poland (26-30 października). Szkolenie poprowadzą Marlena Woolford i Dariusz Tarczyński, światowej sławy trenerzy, kojarzeni z każdą edycją Let Them Know.

Jak zaistnieć w prasie modowej?
Te zajęcia poprowadzą Marlena Woolford wraz z Mają Kasprzyk, dziennikarka magazynu ELLE. Dowiemy się, jak stworzyć dobry komunikat prasowy i jakie są sposoby na zaistnienie w prasie. Dziennikarka magazynu ELLE obiecała zdradzić, dlaczego jedni projektanci są tak uwielbiani przez prasę, a innym ciężko się przebić. Dowiemy się też, jak dziennikarze i styliści szukają pomysłów i ciekawych kolekcji oraz czego należy unikać w kontaktach z prasą.

Szkolenia Let Them Know odbędą się w pierwszy dzień Fashion Week Poland, w niepowtarzalnej atmosferze i obecności wielu uznanych projektantów, przedstawicieli dobrych marek i dziennikarzy. Zajęcia mają charakter wykładów połączonych z warsztatami. Skierowane są do projektantów, producentów, stylistów, handlowców, project menagerów, specjalistów ds. marketingu i reklamy, dziennikarzy. Uczestnicy otrzymają certyfikat.

Wstęp na Fashion Week po szkoleniu Let Them Know:
Uczestnicy szkolenia otrzymują opaskę na rękę, upoważniającą do wstępu do Showroomu, wystawę Young Fashion Photographers Now oraz projekcje Fashion Film Festival (ilość miejsc na widowni FFF jest ograniczona). Dodatkowo otrzymują trzy pojedyncze zaproszenia na wybrany przez siebie pokaz Designer Avenue lub OFF Out Of Schedule w dniach 28 października (piątek) lub 30 października (niedziela).

Zgłoszenia na szkolenie Let Them Know należy wysyłać do koordynatora projektu: Adam Maląg, e-mail: adam.m@fashionweek.pl
Termin i miejsce szkolenia: 26.10.2011 r., godz. 11-18, andel's hotel, Łódź ul. Ogrodowa 17
Koszt uczestnictwa: 500 zł + 23% VAT
Termin nadsyłania zgłoszeń: do 10 października.

Źródło artykułu:Informacja prasowa