Blisko ludziKate Hudson pokazała ciało po 3 porodach. Sylwetki pozazdroszczą jej 20-latki

Kate Hudson pokazała ciało po 3 porodach. Sylwetki pozazdroszczą jej 20‑latki

Kate Hudson jest mamą trójki dzieci
Kate Hudson jest mamą trójki dzieci
22.04.2021 15:22

Kate Hudson to jedna z gwiazd, które chętnie dzielą się w sieci życiem prywatny. Ostatnie aktorka pokazała na Instagramie zdjęcie z córeczką. Uwagę internautek oraz internautów przykuła rewelacyjna figura Hudson. "Jak ty to robisz, że tak wyglądasz po trzech porodach" - brzmi jeden z komentarzy pod postem.

Kate Hudson należy do grona najpopularniejszych aktorek Hollywood.Gwiazda zasłynęła m.in. rolami w takich produkcjach, jak "U progu sławy", "Jak stracić chłopaka w 10 dni", "Nie wszystko złoto, co się świeci" czy "Pożyczony narzeczony".

"Jaka mama, taka córka"

Kate Hudson jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie śledzi ją aż 13 milionów osób. Gwiazda chętnie wrzuca do sieci zdjęcia i filmy. Ostatnio aktorka pokazała zdjęcie z córeczką. Na fotografii Kate Hudson pozuje w bikini. Fani gwiazdy od razu zwrócili uwagę na jej nienaganną figurę. Wiele osób dopytuje w jaki sposób gwieździe udaje się utrzymać idealną sylwetkę po urodzeniu trójki dzieci. "Jak ty to robisz, że tak wyglądasz po trzech porodach" - napisała jedna z zachwyconych fanek.

Sama Hudson swoje zdjęcie podpisała krótkim "Jaka mama, taka córka". Małą dziewczynka, podobnie jak jej mama na zdjęciu pozuje w kostiumie kąpielowym w serduszka.

Patrząc na twarz córeczki Hudson widać, że dziewczynka odziedziczyła urodę po mamie. Kilkulatka ma jasne włosy i spojrzenie Kate. Na fotografii mama i córka stoją nad strumykiem. Hudson pije ze szklanki i nie patrzy w obiektyw, za to mała Rani - prosto w niego. Uroda dziewczynki po prostu zachwyca.

Kate Hudson jest mamą trojga dzieci. Ma dwóch synów: Rydera Russella (ur. 2004) i Binghama (ur. 2011) oraz córeczkę Rani Rose (ur. 2018). Trzeba przyznać, że Kate Hudson wygląda naprawdę rewelacyjnie!

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta