Trwa ładowanie...
d4mpm47

Katie Holmes i Tom Cruise zawarli porozumienie rozwodowe

Amerykańska aktorka Katie Holmes i gwiazdor światowego kina Tom
Cruise, którzy byli małżeństwem przez sześć lat, zawarli porozumienie rozwodowe - poinformował portal tmz.com.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katie Holmes i Tom Cruise zawarli porozumienie rozwodowe
(AP)
d4mpm47

Amerykańska aktorka Katie Holmes i gwiazdor światowego kina Tom Cruise, którzy byli małżeństwem przez sześć lat, zawarli porozumienie rozwodowe - poinformował portal tmz.com. 33-letnia Holmes 28 czerwca złożyła dokumenty rozwodowe, w których jako powód podała "różnice nie do pogodzenia".

Domagała się prawa do opieki nad sześcioletnią córką Suri. Jednym z warunków stawianych przez Cruise'a było zapewnienie mu "znaczącego kontaktu" z Suri.

"Sprawa jest zakończona, podpisane zostało porozumienie" - powiedział adwokat aktorki Jonathan Wolfe. Według tmz.com prawnicy obu stron uczestniczyli w ostatnich dniach w "maratonie negocjacyjnym". Wolfe podziękował adwokatowi Cruise'a za "profesjonalne podejście i staranność". Szczegóły porozumienia nie są znane.

d4mpm47

W ostatnim czasie para nie pokazywała się razem. Cruise sam pojawiał się na niedawnych pokazach musicalu "Rock of Ages", w którym zagrał główną rolę.

Holmes i Cruise zaczęli się spotykać w 2005 roku. Po oświadczynach na wieży Eiffla para pobrała się w zamku we Włoszech w listopadzie 2006 roku. Holmes była wówczas wschodzącą gwiazdą Hollywood, która popularność zdobyła występując w serialu "Jezioro Marzeń" ("Dawson's Creek").

Starszy od niej o 16 lat Cruise należy do najlepiej opłacanych hollywoodzkich aktorów. Wielką karierę filmową rozpoczął rolą pilota w "Top Gun" z 1986 r. Znany jest głównie z serii filmów sensacyjnych "Mission: Impossible".

Ten wyznawca scjentologii przed ślubem z Holmes był dwukrotnie żonaty - w latach 1987-1990 z aktorką Mimi Rogers i w latach 1990-2001 z Nicole Kidman.

d4mpm47

(PAP/ma)

POLECAMY:

* Katie Holmes kłamie?*

* Katie Holmes śledzona przez sektę?!*

d4mpm47

* Tom Cruise nadal pełen werwy*

Katie Holmes przygotowywała się do rozwodu!

Gratulacje z okazji rozwodu!

Podziel się opinią

Share

d4mpm47

d4mpm47
d4mpm47