GwiazdyMamy atakują Jennifer Lopez i jej lesbijki

Mamy atakują Jennifer Lopez i jej lesbijki

Mamy atakują Jennifer Lopez i jej lesbijki
Źródło zdjęć: © AFP

10.10.2012 17:15, aktual.: 10.10.2012 21:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Konserwatystkom nie spodobał się projekt serialu "The Fosters", którego producentką jest Jennifer Lopez.

Konserwatystkom nie spodobał się projekt serialu "The Fosters", którego producentką jest Jennifer Lopez. Cykl nosi tytuł "The Fosters" i opowiadać będzie o parze lesbijek i ich rodzinie. Teri Polo oraz Sherri Saum wcielą się odpowiednio w Stef i Lenę Foster wychowujące biologicznego syna oraz kilkoro adoptowanych dzieci.

Kiedy Lena decyduje się przygarnąć Callie, sprawiającą kłopoty nastolatkę, rodzina Fosterów przeżyje prawdziwie ciężkie chwile. Serial ma nadawać stacja ABC Family.

Taki model rodziny nie spodobał się kobietom z konserwatywnej grupy One Million Moms, które uznały projekt za "antyrodzinny". - Wiele rodzin odkryło już, że stacja ABC Family promuje wszystko poza rodziną - napisały w liście protestacyjnym. - Ponieważ jednak słowo rodzina (family) jest nadal częścią nazwy, uznałyśmy, że należy wysłać ostrzeżenie dla tych, którzy nadal będą chcieli oglądać ten kanał.

Dodały one, że koncept lesbijskiej pary wychowującej dzieci, nie powinien być dopuszczony w familijnym programie.

Dyskografię Jennifer Lopez zamyka album "Love?" z kwietnia 2011 roku. 24 lipca ukazał się kompilacyjny zestaw, "Dance Again... The Hits". Ostatnio jej aktorski talent mogliśmy podziwiać w komedii "Jak urodzić i nie zwariować".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także